Monitor interaktywny Optoma 5863RK Seria 5 86 cali

Monitor interaktywny Optoma 5863RK
Matryca 86 cali UHD 4K 
Android 13, 8GB RAM, 64GB ROM
Procesor 8 rdzeni
Certyfikat Google EDLA
Wbudowane mikrofony
1 rok mozaBook za darmo


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Interaktywny monitor Optoma Creative Touch 5863RK serii 5 o przekątnej 86"

Interaktywne wyświetlacze Optoma są zaprojektowane tak, aby idealnie dopasować się do potrzeb nauczycieli i uczniów. Słuchając nauczycieli i zbierając opinie klientów, Optoma tworzy rozwiązania, które usuwają trudne bariery stojące dziś przed nauczycielami. Rezultat: intuicyjne, przyjazne dla użytkownika oprogramowanie do pracy w harmonii ze sposobem nauczania - Twórz. Łącz. Nauczaj.

Certyfikat Google EDLA oznacza, że pełna biblioteka aplikacji jest do Twojej dyspozycji za pośrednictwem preinstalowanego sklepu Google Play.

Kreatywne udostępnianie jest łatwe dzięki wbudowanym narzędziom do adnotacji, które ułatwiają współpracę w klasie. Zaprojektowany do pracy hybrydowej - Whiteboard zapewnia inteligentne funkcje współpracy i łączności dla każdej klasy.

Pracuj jednocześnie. Wiele zespołów lub osób może pracować razem z dwóch różnych lokalizacji w czasie rzeczywistym.

Uruchom Whiteboard, po prostu podnosząc pióro z obudowy i ciesz się funkcjami, takimi jak Magic Draw - narzędzie do rozpoznawania kształtów, pióro z czułością nacisku, marker i wiele więcej!

Stylowa i elegancka konstrukcja serii 53 obejmuje 8-megapikselowy mikrofon o odległości odbioru do 8 m, któremu towarzyszą 2 głośniki 18 W i 2 subwoofery 8 W, dzięki czemu jest to idealne rozwiązanie do bycia słyszanym w dużym otoczeniu bez potrzeby stosowania zewnętrznych głośników.

Optoma Whiteboard

Creative sharing is easy with built-in annotation tools to help facilitate collaboration in the classroom. Designed for hybrid working, Whiteboard provides smart collaboration and connectivity features for any classroom. Work simultaneously. Two teams or individuals can work together from two separate locations in real-time.

1 rok mozaBook za darmo z interaktywnymi monitorami Optoma

Przy każdym zakupie interaktywnego wyświetlacza Optoma otrzymasz bezpłatną roczną subskrypcję mozaBook po rejestracji.

Długopis Optoma do szybkiego rozpoczęcia rysowania

Przygotuj się do rozpoczęcia dowolnej lekcji w kilka sekund. Dołączone pióro do szybkiego rysowania natychmiast aktywuje aplikację tablicy, oszczędzając czas i energię przeznaczoną na konieczność ręcznej zmiany trybów.

Nasz pływający pasek narzędzi sprawia, że nauka jest płynniejsza Zmień narzędzia za jednym dotknięciem.

Łatwo przesuwaj i umieszczaj pasek narzędzi w dowolnym miejscu na obszarze roboczym nieskończonej przestrzeni. Błyskawicznie wybieraj narzędzia, takie jak gumka, linijka i zakreślacz, zmieniaj kolory lub importuj obrazy, aby wzbogacić każdą lekcję.

Hybrid Learning - Ucz poza klasą.

Nauczaj w czasie rzeczywistym, bez względu na lokalizację ucznia. Wyświetlacze Optoma Creative Touch serii 5 doskonale wpisują się w ciągle zmieniające się potrzeby środowisk edukacyjnych. Zaprojektowana z myślą o wspieraniu kształcenia na odległość, seria Creative Touch 5 firmy Optoma pozwala uczniom pracować razem w czasie rzeczywistym z domu, w klasie lub w dowolnym miejscu, maksymalizując zaangażowanie w zdalne i hybrydowe środowiska edukacyjne.

Dzięki możliwości łączenia się z kamerami internetowymi i innymi wizualizatorami wraz z unikalnym oprogramowaniem Optoma, seria Creative Touch 5 stanowi najlepsze rozwiązanie do współpracy w edukacji.

Łatwe połączenie

Synchronizuj się z kontami w chmurze, aby planować lekcje z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Ponieważ Creative Board jest platformą opartą na chmurze, możesz uzyskać dostęp do materiałów lekcyjnych z dowolnego IFPD Optoma Creative Touch 5-Series w swojej szkole.

Obsługa Google Classroom i logowania jednokrotnego.

Nauczyciele mogą łatwo tworzyć i importować materiały lekcyjne w dowolnym miejscu. Dzięki funkcji logowania jednokrotnego (SSO) możesz szybko zsynchronizować się z Google Classroom, zapewniając korzyści płynące z udostępniania bez użycia papieru i współpracy cyfrowej w klasie. Nauczyciele mogą teraz pracować nad swoimi planami lekcji z domu i natychmiast przynieść je do dowolnej klasy.

Display Share - udostępnianie ekranu

Bezprzewodowo wyświetlaj i udostępniaj treści na dużym ekranie za pomocą aplikacji Display Share lub oprogramowania komputerowego.

Z łatwością twórz kopie lustrzane swojego urządzenia z systemem Android, iOS, Windows, MacOS lub Chrome za naciśnięciem jednego przycisku. Możesz też bezprzewodowo przesyłać obrazy i dokumenty przechowywane na urządzeniu mobilnym. Aplikacja działa również jako bezprzewodowa mysz i klawiatura, umożliwiając sterowanie projektorem.

ŁĄCZ SIĘ ZAWSZE I WSZĘDZIE.

Spokój ducha.

Nauczyciele mogą mieć spokój ducha, wiedząc, że ich menedżerowie IT mogą wspierać ich zdalnie za pomocą rozwiązania Optoma Management Suite (OMS). Menedżerowie IT mogą monitorować i diagnozować problemy z dowolnym wyświetlaczem AV, aby nauczyciele nie byli pozostawieni w ciemności. Nauczyciele mogą również ustawiać alerty i emitować komunikaty alarmowe.

Nigdy nie zabraknie miejsca podczas lekcji

Dzięki możliwości rysowania w dowolnym miejscu, wstawiania obrazów i kształtów, z których wszystkie można zapisywać, drukować lub udostępniać urządzeniom studenckim, płótno nieskończoności nie ograniczy Twojej kreatywności i rozszerzy przestrzeń roboczą.

Ulepsz swoje lekcje i utrzymuj przepływ pomysłów

Łatwo przeciągaj i upuszczaj obrazy i zawartość wideo z wbudowanej przeglądarki bezpośrednio do przestrzeni Creative Board.

Reactiv SUITE

Podnieś poziom spotkań zdalnych lub osobistych. Przekształć swoje prezentacje w potężne momenty opowiadania historii dzięki oprogramowaniu Vizetto Reactiv SUITE™ - dołączonemu do interaktywnego wyświetlacza płaskiego Optoma 5 Series.

Specyfikacja

Wyświetlacz

Podświetlenie
Direct type LED
Rozmiar (przekątna)
86"
Rozdzielczość
3840(H)*2160(V) Pixel (UHD 4K)
Jasność
450 cd/m2
Współczynnik kontrastu
1 200:1
Contrast ratio (dynamic)
4 000:1
Kąty widzenia
178°
Czas reakcji
6ms
Żywotność
50 000godzin
Liczba głośników
2
Wattów na głośnik
18W
Twardość powierzchni
7H
Szkło
Hartowane, przeciwodblaskowe / przeciw odciskom palców
Haze
3-8%
Air gap
0.60mm
Pencil hardness
9H
Touch resolution
32768 x 32768

Specyfikacja produktu

Wymiary (Sz x Gł x Wy) (mm)
1957 x 86 x 1171
Rodzaj śrub montażowych
M8*25mm
Otwory VESA
800*600
W pudełku
Europejski standardowy przewód zasilający (3m)
Amerykański standardowy przewód zasilający (3m)
Standardowy brytyjski przewód zasilający (3m)
Kabel USB (3m)
Kabel HDMI (3 m)
Kabel USB-C (1,5 m)
2x pióro do pisania
Pilot zdalnego sterowania
Bateria
Uchwyt na pióro
Skrócona instrukcja obsługi
Złącza wejściowe/wyjściowe
Porty wejścia 4 x HDMI 2.0, 1 x DisplayPort, 1 x Audio 3.5mm, 1 x Obsługa USB-A, 4 x USB-A 3.0, 1 x RS232, 1 x RJ45, 2 x USB-C, 1 x OPS slot
Porty wyjścia 1 x HDMI 2.0, 1 x S/PDIF, 1 x Audio 3.5mm, 2 x Interaktywny USB-B, 1 x RJ45
Bezel size (top)
35.40mm
Bezel size (bottom)
38.10mm
Bezel size (left)
16.70mm
Bezel size (right)
16.70mm
Warunki pracy
0℃- 40℃
Waga netto
63.5 kg
Waga brutto
80.1 kg
Bezprzewodowy - antena
Optional Accessory
Technologia bezprzewodowa
802.11ac/b/g/n/a/ax
Bezprzewodowy - częstotliwość robocza
2.4Ghz/5GHz

Dotyk

System
Windows 11/Windows10/Windows8/Windows7/Windows XP /Linux/Mac (1 Touch point only)/Android/Chrome
Punkty dotyku
Do 32 punktów dotyku i 50 punktów dotyku (Windows)
Narzędzie dotyku
Palec, pasywne pióro na podczerwień

Power

Zasilanie
100-240V~ 50/60Hz
Zużycie energii (tryb czuwania)
0.5W
Zużycie energii (maksymalne)
560W
Power consumption - average (watts)
370
Power consumption - Energy Star (watts)
152

System Operacyjny

Wersja systemu
Android 13
CPU
A76*4 + A55*4
GPU
Mali G610 MC4
RAM
8GB
Storage
64GB
OSD / języki wyświetlacza
17 języków: arabski, czeski, duński, holenderski, angielski, francuski, niemiecki, włoski, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, chiński uproszczony, hiszpański, szwedzki, chiński tradycyjny, turecki
Rozdzielczość 4K (3840x2160)
Jasność 450 cd/m2
Żywotność matrycy 50 000 godzin
Wersja systemu Android 13
Pamięć RAM 8GB
Certyfikat Google EDLA Tak

23 innych produktów w tej samej kategorii: