Monitor dotykowy BenQ RP860K 86"" - cena 0% VAT

Cena: 29 300,00 zł

Wielkoformatowy monitor Benq 86" wyposażony został w technologię Total Eye-Care zapewniając ochronę oczu.

Przekątna ekranu: 86" 

Format obrazu: 16:9

Rozdzielczość: 4K

Jasność: 330cd/m2

Kontrast: 1200:1

Możliwość zakupu ze stawką VAT 0% dla edukacji

Ostatnie egzemplarze!

Doświadcz Zdrowego i Efektywnego Środowiska Nauki

Anty-Bakteryjna Powłoka Ekranu

Aby chronić wzrok uczniów, BenQ RP860K jest uzbrojony w antyodblaskowy ekran, automatycznie zmniejszając ilość odbić na ekranie, jednocześnie zapewniając studentom bardziej czytelne odwzorowanie tekstów. W poszukiwaniu zdrowego środowiska uczenia się monitor BenQ RP860K wprowadza ekran wyposażony w partykuły AG + dając antybakteryjną powłokę. Za każdym razem, ekran dotykowy jest dotykany lub przecierany szmatką, gromadzą się na nim zarazki. Ekran Ag + jest pokryty jonowymi partykułami srebra (Ag +), środka, który może zabić większość bakterii * po przez przez zakłócenie mechanizmu ich podziału. To może skutecznie zablokować rozprzestrzenianie się bakterii w Twojej klasie.. 

RP750K

*Potwierdzony Test SGS

SGS jest wiodącą na świecie Firmą Kontroli i Weryfikacji, zapewniając usługi testowania sprawdzenia jakości produktu i jego wydajności uznane na poziomie międzynarodowym. Pokładając ufność iż SGS jest najlepsze w swojej klasie, ich eksperci sztywno ocenili skuteczność przeciwbakteryjnego ekranu. Świadczą o tym Metody Testowania JIS Z 2801:2010. Wynik pokazuje, że Ekran BenQ AG + może skutecznie hamować wzrost bakterii Escherichia coli i Staphylococcus aureus. W celu utrzymania skuteczności przeciwbakteryjnej, należy często wycierać ekran czystą, miękką, niestrzępiącą się szmatką, zwilżoną neutralnym detergentem.

Kompleksowe Rozwiązania Zapewniające Ochronę Oczu

Rozwiązanie Smart Eye-Care może działać intuicyjnie za pomocą wbudowanego czujnika ruchu. Aby zapewnić płynne i wygodne wyświetlanie, RP860K automatycznie aktywuje funkcje Flicker-Free i Low Blue Light, wykrywając ruch użytkowników w pobliżu ekranu. 

*W przypadku urządzeń z systemem Android, Model RP860K firmy BenQ automatycznie ustawi podświetlenie ekranu w wygodnym położeniu, zamiast przełączać się w tryb Low Blue Light.

RP750K


Certyfikat TÜV - Technologia Niskiej Emisji Spektrum Niebieskiego Widma

Emisja Spektrum Niebieskiego Światła może powodować niekorzystne skutki zdrowotne, takie jak zwyrodnienie plamki żółtej lub zaburzenia wydzielania melatoniny. Technologia Low Blue Light firmy BenQ minimalizuje Emisje Spektrum Niebieskiego Światła i pozwala na zdrowsze spędzenie czasu przed wyświetlaczem, pomagając stworzyć najlepsze i najbardziej komfortowe wrażenia podczas oglądania lekcji dla Ciebie i Twoich studentów.Certyfikat TÜV Technologia Flicker-Free

Migotanie, będące główną przyczyną zmęczenia oczu i zmęczenia wzroku, jest wynikiem szybkiej zmiany jasnego podświetlenia, zjawiska powszechnie występującego w większości monitorów przy użyciu modulacji szerokości impulsu (PWM), który szybko włącza i wyłącza podświetlenie w celu kontrolowania poziomu jasności podświetlenia wyświetlacza. Technologia Flicker-Free firmy BenQ jest starannie zaprojektowana, aby usunąć migotanie podświetleniem LED. To skutecznie zmniejsza dyskomfort dla oczu spowodowany oglądaniem ekranu wyświetlacza przez cały dzień pracy.

RP750K
RP750K
Ekran Antyodblaskowy (Anti-glare) 

Odblask ekranu może powodować odbicie obrazu na ekranie, co utrudnia uczniom oglądanie, notowanie i koncentrację. Powierzchnia szkła antyrefleksyjnego RP860K może skutecznie zredukować odbicia, uwalniając uczniów przed nadmiernym mrużeniem oczu, dając czytelny tekst z wyraźniejszymi obrazami, jednocześnie unikając zmęczenia oczu i ułatwiając skuteczniejsze nauczanie na każdej lekcji.


Wzmacnianie Aktywnego Uczenia się i Współdziałanie Między Uczniami

EZWrite 4.0 : Program Tablicy Interaktywnej do Łatwego i Zabawnego Prowadzenia Lekcji

RP750K

Inteligentne Rozpoznawanie Pisma RęcznegoFunkcja rozpoznawania pisma ręcznego RP654K umożliwia prezenterom konwersję tekstu, liczb, formularzy i rysunków na czytelne materiały bez konieczności przełączania trybów, a jednocześnie skutecznie ułatwia płynny przepływ interaktywnego nauczania w trakcie lekcji.

RP750K
Zapis Wideo

RP860K jest wyposażony w funkcję nagrywania wideo, która umożliwia nauczycielom nagrywanie wykładów w celach przygotowujących do egzaminów lub sprawdzianów. 
*Dostępne w 2017 Q3

RP750K
Kompatybilny z MS Office

EZWrite 4.0 jest kompatybilny z Adobe PDF i innymi programami MS Office, które mogą sprawić, że przygotowanie i przekaz materiałów szkoleniowych jest o wiele bardziej wydajne.

RP750K
Funkcja Data-to-Go

Zapisz adnotacje jako pliki .PDF lub .PNG i udostępnij je jako materiały do późniejszego przeglądania za pomocą kodu QR, z możlowością drukowania, odtwarzania z dysku USB lub wyświetlania z wewnętrznej pamięci urządzenia monitora.

RP750K
Ruchomy Pasek Narzędzi

Ruchomy pasek narzędzi Programu EZWrite 4.0 Lite jest kompatybilny z dowolnym źródłem sygnału wejściowego i aplikacjami Android ™. Płynne menu ekranowe umożliwia natychmiastowe korzystanie z różnych funkcji, takich jak nagrywanie, drukowanie, przechwytywanie ekranu, wymazanie treści, długopis i tablica.

RP750K
Funkcja Tool Box

Tool Box to wszystko, czego potrzebujesz, w tym kalkulator, geometria i stanowisko zespołu, a wszystko po to, aby ułatwić interaktywne wykłady.
Bezprzewodowe Rozwiązanie dla Bezproblemowej Współpracy

InstaQShare jest oprogramowaniem przeznaczonym do bezproblemowej prezentacji i współpracy podczas wykładów. Umożliwia płynne przesyłanie plików wizualnych, dźwiękowych i filmów wideo w jakości Full HD. Użytkownicy mogą też odbierać treści z urządzeń przenośnych (Tablety/Smartphony) i zapraszać do 16 osób w takcie lekcji/wykładu.

RP750K
RP750K20-Punktowa Wielodotykowa Interakcja

Jako wiodący pionier na rynku monitorów dotykowych, monitor Firmy BenQ z Serii RP860K obsługuje technologię multi-touch do 20 punktów, co pozwala jednocześnie kilku uczniom uczestniczyć w prowadzonej lekcji.

Ułatwia Przepływ Nauczania Dzięki Przyjaznemu Designowi

RP750K
Zintegrowane Przednie Głośniki i Podstawka Na Pisaki

RP860K łączy rozmieszczone po bokach głośniki audio z podstawką na pisaki. Dwa przednie głośniki o mocy 16W każdy, zapewniają lepszą transmisję dźwięku i więcej przyjemności z zakresu audiowizualnego prowadzenia wykładu. Podstawka na pisaki to wygodne miejsce do ich przechowywania jak i innych narzędzi, które pomogą wzbogacić prezentacje, zapewniając szybki dostęp i unikając niepotrzebnych przerw..

RP750K
Inteligentny System Zarządzania Kontami
(Smart AMS)

Urządzenia wielofunkcyjne firmy BenQ obsługują zarządzanie wieloma kontami dzięki technologii NFC, która umożliwia użytkownikom bezpośredni dostęp do swoich osobistych ustawień systemowych i folderów, poprzez proste skanowanie kart identyfikacyjnych za pomocą wbudowanego czujnika, a także łatwe blokowanie ekranów, gdy nie są one używane. Inteligentny System AMS umożliwia natychmiastowy dostęp do najważniejszych usług w chmurze bez konieczności wprowadzania hasła. 

*Ta funkcja będzie dostępna w Q4 2017

RP750K
Pisaki NFC

Dzięki prostemu dotknięciu Pisaka NFC do czujnika wbudowanego w monitor, można natychmiast włączyć aplikację adnotacji EZWrite 4.0 i zacząć pisać różnymi kolorami. Technologia NFC nie wymaga dodatkowego jak również nie ma potrzeby parowania urządzeń. Pisaki są wodoodporne i jednocześnie odporne na długotrwałe użytkowanie.

Przyciski na Froncie Panelu
Przyciski przednie, w tym Power / Zasilanie, Home / Ekran Główny, Back / Powrót, Setting / Ustawienia i Volume / Poziom Głośności - zdecydowanie zwiększają wygodę korzystania z monitora i pomagają nauczycielom łatwo kontrolować tempo wykładów.

Natychmiastowy Plug and Play 
RP860K może zaoszczędzić Ci skomplikowanych i czasochłonnych ustawień. Wystarczy połączyć się z komputerem za pośrednictwem portu USB i wszystko przygotować do uzyskania atrakcyjnych lekcji wzbogaconych o możliwość użycia dotyku na ekranie monitora.

Ochrona / Kontrola Rodzicielska 
Monitory Dotykowe Firmy BenQ wyposażone są w funkcję sterowania witryną, która blokuje niektóre witryny internetowe, konfigurując ustawienia serwera proxy, co jest użyteczne w celu uniemożliwienia uczniom dostępu do nieodpowiednich treści.

RP750K

Maksymalizacja Elastyczności w Nauczaniu, Dzięki Otwartemu Udostępnianiu Treści

RP750K

Łączenie Wielu Urządzeń Multimedialnych

RP860K oferuje wiele portów, w tym 6 portów USB, port OPS, HDMI 2.0 i wyjście HDMI dla zwiększenia wydajności. Dodatkowo, boczne porty IO sprawiają, że kable łączące są bardziej wygodne w montażu, a jednocześnie unikamy jakichkolwiek wizualnych zakłóceń.

RP750K

Kompatybilność z Wieloma Platformami

Interaktywne płaskie monitory mogą pracować bez zarzutu z szeroką gamą urządzeń komputerowych i mobilnych wraz z większością najważniejszych systemów operacyjnych: Windows do Mac, Linux i Chrome, wszystko bezproblemowo dzięki funkcji plug-and-play.

RP750K

Zalecane Aplikacje Przez "Zakładka BenQ Suggest"

RP860K zawiera kilka zalecanych aplikacji na System Androida w Zakładce BenQ Suggest, które zwiększają potencjał monitora, upraszczając aktualizacje aplikacji i pobieranie ich w przyszłości.

Wsparcie dla Zarządzania WyświetlaczaProgram - Multiple Display Administrator (MDA)

Program Multiple Display Administrator (MDA) pozwala szkolnym administratorom IT na zdalne kontrolowanie ogólnych ustawień wyświetlania monitora oraz zaplanować ich czas włączenia / wyłączenia, co ułatwia bezproblemową obsługę.

RP750K
RP750KŁatwe Ustawienia

Zainstaluj dedykowane aplikacje Android ™ do wyświetlania wybranych ekranów przez serwer chmury BenQ. Proces Łatwych Ustawień może zaoszczędzić czas na powtarzającej się instalacji ręcznej. 
Aktualizacja - OTA (Over-the-Air Update)

Uaktualnij swoje monitory z najnowszym oprogramowaniem BenQ, dzięki obsłudze aktualizacji OTA (Over-the-Air Update) firmy BenQ, tak aby działały one bez zakłóceń przez cały czas. 

RP750K

30 innych produktów w tej samej kategorii: