MOBILNE NAGŁOŚNIENIENIE IBIZA SOUND PORT8VHF-BT

Cena: 730,89 zł

Mobilny głośnik z wbudowanym wzmacniaczem, odtwarzaczem mp3, dwoma mikrofonami oraz akumulatorem. Zestaw ten umożliwia w szybki i prosty sposób nagłośnić imprezę szkolną czy tez plenerową.

Ostatnie egzemplarze!

MOBILNE NAGŁOŚNIENIENIE PORT8VHF-BT

Najnowsze wielofunkcyjne urządzenie audio ze znanej i niezwykle chwalonej przez użytkowników serii PORT. PORT8VHF-BT to samodzielny, w pełni funkcjonalny system nagłośnieniowy - idealny w zastosowaniach mobilnych, dzięki wbudowanemu akumulatorowi wielokrotnego ładowania. Nadaje się m.in. do prowadzenia imprez karaoke, konferencji, zajęć, szkoleń etc. Zestaw składa się z wielofunkcyjnej aktywnej kolumny głośnikowej o dużej skuteczności w trwałej obudowie ABS, dwóch mikrofonów wokalnych (w tym jednego bezprzewodowego VHF), bezprzewodowego pilota sterującego oraz okablowania (kabel zasilający z zasilaczem, kabel mikforonu przewodowego). Urządzenie zbudowane jest na wydajnym głośniku niskotonowym o średnicy 8".

Nowy model wyposażony  został w funkcję odtwarzania za pomocą portu BLUETOOTH. Umożliwia ona odtwarzanie plików audio z telefonu, tabletu  czy laptopa bez zbędnych połączeń przewodowych. Bezprzewodowy sposób odtwarzania muzyki będzie dużym ułatwieniem dla instruktorów sportowych i tanecznych, prezenterów, dla wszystkich tych którym zależy na szybkiej i łatwej konfiguracji sprzętu z odtwarzaczami multimedialnymi z Bluetooth.

To jedyne na rynku tak funkcjonalne urządzenie w tak niskiej cenie. Idealnie nadaje się do użytku przenośnego, przydaje się przy organizacji imprez, festynów, zabaw dla dzieci itp. Sprawdzi się doskonale w użytkowaniu przenośnym, nawet tam, gdzie nie ma stałego zasilania - kolumna posiada wbudowany akumulator wielokrotnego ładowania dużej pojemności. Dołączone do zestawu mikrofony pozwolą na użycie sprzętu do zabawy karaoke, a także do prowadzenia dowolnej imprezy.

Specyfikacja kolumny:
- RMS/ Maksymalna moc: 200/400W
- Wbudowany wzmacniacz o 100W mocy maksymalnej
- Odtwarzacz USB MP3/ WMA
- Funkcja Bluetooth umożliwiająca bezprzewodowe odtwarzanie utworów z zewnętrznych urządzeń
- 1 x mikrofon bezprzewodowy VHF (199.6MHz) (R&TTE zatwierdzony)
- 1 x mikrofon przewodowy
- Funkcja nagrywania
- Funkcja VOX
- Kontrola nad wskaźnikami Bass'u i Treblami
- Kontrola nad poziomem głośności i funkcją Echa w mikrofonie
- Kontrola poziomu głośności
- Wejścia Mikrofonowe i Liniowe
- Wbudowany akumulator & Ładowarka baterii
- Uchwyt i kółka ułatwiające transportDane techniczne:
- Symbol: PORT8VHF-BT
- Moc maksymalna: 400W
- Moc RMS: 200W
- Czułość: 95dB
- Pasmo przenoszenia: 50Hz - 20kHz
- Zasilanie: 110-240Vcc / 50-60Hz
- Bateria: 12V 2.3Ah (BAT-PORT2.3A)
- Wymiary: 330x310x490mm

30 innych produktów w tej samej kategorii: