Zestaw audio na salę gimnastyczną do 200 m2 Audac

Cena: 13 373,98 zł

Kompletny zestaw audio na salę gimnastyczną, aulę. Do pomieszczeń o maksymalnej wielkości 200 m2. W skład zestawu wchodzą:

4 pary głośników Audac WX802MK2/B

Panel naścienny Audac WP225/B

100m Kabla Procab BLS215 2x 1,5 mm

10 kable sieciowego Procab BSD560F CAT6

Zestaw audio na salę gimnastyczną to gotowę rozwiązanie składające się z urządzeń firmy AUDAC, które pozwoli na wypełnienie sali gimnastycznej przejrzystym, wysokiej jakości dzwiękiem.

Zestaw został przygotowany z myślą o programie Aktywna Tablica, do kosztu zestawu należy doliczyć montaż!

W skład zestawu wchodzą:

8 x WX802MK2/B - to wydajny 2-drożny głośnik odpowiedni dla szerokiego zakresu zastosowań, zapewniający naturalną i wierną reprodukcję muzyki i mowy. Głośnik składa się z 1-calowego stożkowego głośnika wysokotonowego oraz 8-calowego głośnika niskotonowego o łącznej mocy 70 wat.

1 x SCP224 - to wydajny wzmacniacz o mocy 480 W w trybie 100V. Niewielkie rozmiary, duża wydajność oraz możliwość podłączenia panelu serii WP2xx powodują że wzmacniacz SCP jest bardzo wszechstronnym rozwiązaniem.

1 x WP225 - to panel naścienny pozwalający na łatwe i wygodne sterowanie systemem audio. Znajdujące się na nim wejścia XLR, jack oraz wbudowany Bluetooth umożliwiają podłączenie różnego rodzaju źródeł dzwięku, takich jak komputery, smartfony, odtwarzacze CD jak również mikrofony na wszelkie imprezy lub uroczystości szkolne.

1 x BLS215/1 - to wysokiej jakości kabel głośnikowy z podwójną izolacją zapewniający odpowiednią jakość dzwięku i bezpieczeństwo instalacji.

1 x BSD560F/10 - to kabel sieciowy CAT6 F/UTP, oferujący niezawodne połączenia w szerokim zakresie zastosowań, od biurowych systemów komputerowych ogólnego przeznaczenia do cyfrowych systemów sieciowych AV.

Połączenie powyższych komponentów spowoduję że każda sala gimnastyczna będzie przygotowana na przeróżne wydarzenia, zajęcia lekcyjne jak i pozalekcyjne w szkole.
Głośniki WX802MK2 to dobrej jakości sprzęt, który zapewni wyraźny dźwięk i czystą mowę - idealne do zastosowań w szkołach podczas apeli i przedstawień. A co więcej, głośniki te mają również świetną wydajność w niskich tonach, co z pewnością zostanie docenione podczas imprez szkolnych. Dodatkowo, dzięki panelowi naściennemu, cały system audio jest łatwy i wygodny w obsłudze.

30 innych produktów w tej samej kategorii: