Zestaw audio pod radiowęzeł Audac

Cena: 13 373,98 zł

Zestaw audio pod radiowęzeł dla szkoły, uczelni marki Audac w skład którego wchodzi:

40 szt. głośnik Audac NELO706

1 szt. wzmacniacz Audac COM24

1 szt. mikrofon stołowy Audac PDM200

300 m kabla głośnikowego Procab BLS215/S3 2 x 1,5 mm

Zestaw nagłośnieniowy AUDAC pod radiowęzeł składa się z trzech wysokiej jakości urządzeń firmy AUDAC: NELO706, COM24 oraz PDM200. Ten wyjątkowy pakiet jest idealny do zastosowania w szkolnych systemach radiowęzłowych, umożliwiając przekazywanie ważnych informacji i komunikatów w sposób czytelny i efektywny.

  1. AUDAC NELO706 to elegancki głośnik ścienny o mocy 10 W (RMS) z 6,5-calowym szerokopasmowym przetwornikiem. Dzięki transformatorowi linii, umożliwia stosowanie w systemach nagłaśniających 70V/100V. NELO706 pozwala na wyraźne i czyste odtwarzanie dźwięku, co jest niezbędne podczas przekazywania komunikatów i informacji w placówkach szkolnych.

  2. AUDAC COM24 to wzmacniacz miksujący, który dostarcza moc wyjściową 240 W dla systemów o stałym napięciu 100V. Sześć wejść z indywidualną regulacją poziomu umożliwia podłączanie różnych źródeł dźwięku, takich jak mikrofony czy odtwarzacze multimedialne. Wzmacniacz pozwala na łatwą obsługę, umożliwiając precyzyjne dostosowanie poziomu dźwięku dla poszczególnych źródeł oraz regulację tonów niskich i wysokich.

  3. AUDAC PDM200 to wszechstronny dynamiczny mikrofon ze sztywnym ramieniem, który pozwala na wygodne przeprowadzanie ogłoszeń i przekazywanie istotnych informacji. Mikrofon posiada trzystopniowy przełącznik z funkcjami: ciągłe włączenie / chwilowe włączenie / wyłączenie, co ułatwia kontrolę nad sygnałem dźwiękowym podczas przekazywania komunikatów.

Systemy radiowęzłowe, są niezbędne w szkołach ze względu na ich zdolność do szybkiego i efektywnego przekazywania ważnych informacji. Umożliwiają one przekazanie komunikatów dotyczących bezpieczeństwa, zmian w harmonogramie lekcji czy ogłoszeń na terenie całej placówki. Dzięki temu uczniowie, nauczyciele i personel szkoły są na bieżąco z wszelkimi informacjami, co wpływa na sprawne funkcjonowanie szkoły.

Podsumowując, zestaw AUDAC pod radiowęzeł z urządzeniami AUDAC NELO706, COM24 i PDM200 to idealne rozwiązanie dla placówek edukacyjnych, które poszukują niezawodnego i łatwego w obsłudze systemu nagłośnienia radiowęzłowego. Dzięki wysokiej jakości dźwięku, wygodzie obsługi i estetycznemu designowi, zestaw ten zapewni maksymalną wygodę pracy oraz skuteczne przekazywanie ważnych informacji w różnorodnych środowiskach szkolnych. Zainwestowanie w taki system pozwoli na utrzymanie płynnej komunikacji między uczniami, nauczycielami i personelem, co jest kluczowe dla efektywnego funkcjonowania placówki edukacyjnej.

30 innych produktów w tej samej kategorii: