Oprogramowanie RM EasiTeach 5 stanowisk

Oprogramowanie RM EasiTeach

Rozpoznawanie pisma w j. polskim

Przekształcanie tekstu na mowę

Rozpoznawanie kształtów

Bank aż 4.500 mediów

Wbudowany bank widżetów


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

RM Easiteach Next Generation to najnowsze oprogramowanie interaktywne do użytkowania w klasie, które jest kompatybilne z każdego typu tablicą multimedialną, projektorem i innymi urządzeniami. RM Easiteach to najbardziej popularne oprogramowanie do tablic interaktywnych - tylko w 2011 roku na Świecie sprzedało się 350000 licencji.

Obsługa RM Easiteach jest bardzo intuicyjna - nie ma potrzeby spędzania długich godzin na nauce funkcjonalności. Pod jednym przyciskiem znajduje się dostęp do wszystkich funkcji każdego obiektu. Easiteach umożliwia nauczycielom przygotowywanie spersonalizowanych zajęć od zera, jak również zapewnia dostęp do szerokiej gamy materiałów, z których można
korzystać od razu lub przystosować je do swoich potrzeb.

Easiteach może być używany na dowolnym urządzeniu interaktywnym - tam gdzie stosowane jest inne oprogramowanie może też działać oprogramowanie Easiteach dając użytkownikom jednorodne środowisko pracy w całej szkole zapewniające komfort pracy. Popularny format .iwb, który stał się standardem w oprogramowaniu tablic umożliwia import dowolnych materiałów, przygotowanych również w innym oprogramowaniu. Dodatkowo istnieje możliwość importu prezentacji bezpośrednio z plików .pptx.

Oprogramowanie posiada bank mediów składający się z ponad 4,500 materiałów, obszerną baza przykładowych zadań gotowych do użycia, różnorodne narzędzia edycyjne takie jak efekty i bank widżetów oraz wiele ciekawych funkcji.

Wybrane funkcje oprogramowania:

  • Ponad 20 języków oprogramowania do wyboru
  • Ponad 4.500 materiałów w bazie
  • Rozpoznawanie pisma w j. polskim (przy korzystaniu z systemu Windows 7)
  • Przekształcanie tekstu na mowę
  • Rozpoznawanie rysowanych ręcznie kształtów
  • Bank widgetów - prostych gier i zabaw w formie mini aplikacji
  • Bogata baza efektów, za pomocą których można zmieniać obraz (np. rozmycie, fala, stary film)
  • Możliwość nakładania anmiacji na dowolny obiekt
  • Funkcja X-Ray (rentgen) ujawniająca różne warstwy obrazu po kolei

5 innych produktów w tej samej kategorii: