Uwaga słuchowa Pro

Cena: 52 031,71 zł

Program wspiera rozwój funkcji poznawczych i wykonawczych: przetwarzanie, pamięć robocza, elastyczność (odpowiedzialne za gotowość szkolną i powodzenie w nauce), jak również motoryki, myślenia matematycznego i logicznego, zdolności językowe i umiejętność skupienia uwagi.

 

Uwaga słuchowa Pro

Produkt UWAGA SŁUCHOWA PRO wspiera realizowanie założeń indywidualizacji i edukacji włączającej w ośrodkach terapeutycznych, szkołach i przedszkolach.

Edukacja włączająca to trend w edukacji promowany obecnie na całym świecie m.in. przez UNESCO, ONZ i Europejską Agencję ds. Specjalnych Potrzeb i Edukacji Włączającej. Promuje on włączanie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi do regularnego procesu nauczania w szkołach ogólnodostępnych oraz udzielanie im wsparcia w dobrym funkcjonowaniu w naturalnym środowisku szkolnym. Doświadczenie pokazuje, że podejście indywidualne gwarantuje najlepsze wyniki w nauce, a w terapii przynosi znakomite efekty. Jednocześnie nauczyciele i terapeuci mają problemy z wdrożeniem indywidualizacji w dużych grupach. Edukacja włączająca jest dla nich wyzwaniem także ze względu na brak narzędzi umożliwiających wyrównanie szans edukacyjnych u dzieci z dysharmonijnym rozwojem i niepełnosprawnościami różnego rodzaju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: