Planer 2x3 StarBoard lakierowany 90x60

Cena: 491,02 zł

Wysokiej jakości planer magnetyczny z powierzchnią białą lakierowaną lub ceramiczną zamknięta w piękną stylową ramę aluminiową. Dodatkowym atutem nowych medelów planerów StarBoard są 2 zamykanę półki wbudowane w dolny profil ramy. Planer o wymiarach 90x60 cm do wyboru tygodniowy, miesięczny lub roczny.

Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Planer 2x3 StarBoard lakierowany, 90x60

Zastosowanie: Doskonale nadają się do użytku w szkołach i w biurach. Pomocny w efektywnym planowaniu zadań Twojego zespołu.

Tablica linii StarBoard to przede wszystkim funkcjonalność, nowoczesny design i wyjątkowa jakość. Powierzchnia suchościeralna o właściwościach magnetycznych. Nadruk planera wykonany na powierzchni suchościeralno-magnetycznej lakierowanej lub ceramicznej. Konstrukcja aluminiowa w kolorze srebrnym z czarnymi, matowymi wykończeniami. Dwie półki wbudowane w profil dolny tablicy. Tył tablicy wzmocniony blachą ocynkowaną. Mocowanie do ściany za pomocą zawieszek mocowanych do tylnej części profilu ramkowego oraz profilu bazy półki (istnieje możliwość montażu tablicy na bazie jedynie profilu ramkowego).
W komplecie: elementy montażowe.

TSS - rys. techniczny - wymiary

A = 90 cm

B = 60 cm

12 innych produktów w tej samej kategorii: