Interaktywna Podłoga zestaw FunFloor Premium dla edukacji i zabawy 232 gry

Cena: 14 500,00 zł

Interaktywna podłoga FunFloor PREMIUM

Idealna rozwiązanie dla edukacji

Nauka przez zabawę

232 gry w pakiecie na start

Profesjonalny projektor o jasności 5500ANSI

Poprawia zdolności motoryczne i szybkość reakcji

Rozwija spostrzegawczość wzrokowo-ruchową

Magiczna podłoga Funflor EDU jest doskonałym rozwiązaniem wspomagającym naukę

Magiczna podłoga FunFloor

Innowacyjny i nowoczesny system stworzony dla rozwoju i edukacji dziecka od pierwszych jego dni w przedszkolu lub szkole podstawowej. W bezinwazyjny sposób poprzez zabawę i ciekawość dziecka magiczna podłoga FunFloor EDU pozwala na poznawanie świata, rozwój zainteresowań i edukowanie poprzez zabawę. Dzięki projektorowi znajdującemu się w zestawie na podłodze wyświetlany jest obraz, który jest interaktywny i reaguje na ruch znajdujących się na nim osób. Powierzchnia przeznaczona do zabawy ma wymiary 2m x 3m. Dzięki swojej interaktywności magiczna podłoga FunFloor to idealny system dla dzieci na wiele godzin zabawy i aktywnej nauki. Dzięki wielokrotnym badaniom przeprowadzonym przez specjalistów oraz w opinii psychologów i pedagogów interaktywna podłoga FunFloor EDU sprawia że dziecko poprawia zdolności motoryczne, zwiększa orientację przestrzenną, poprawia szybkość reakcji i spostrzegawczość wzrokowo-ruchową oraz niewątpliwie zwiększa aktywność fizyczną. Zadbaj o nowoczesny i zdrowy rozwój dziecka już dziś.

 

W zależności od miejsca zastosowania systemu interaktywna podłoga FunFloor znajdzie zastosowanie wszędzie, dzięki polecanym i sprawdzonym zestawom.  Idealnymi rozwiązaniami dla przedszkoli, szkół i salach zabaw są dedykowane zestawy FunFloor Premium oraz FunFloor EduW skład wszystkich zestawów wchodzi projektor, koputer, detektor ruchu oraz oprogramowanie wraz z grami i animacjami. Cały zestaw mieści się w zamkniętej i eleganckiej obudowie. Dzięki prostemu montażowi i obsłudze jest możliwe bardzo szybkie utworzenie interaktywnej przestrzeni w dowolnym miejscu. Zestaw montowany jest do sufitu i do pracy potrzebuj zaledwie podłączenie do źródła prądu. Każdy zestaw posiada wbudowany moduł WiFi oraz wyposażony jest w standardowe gniazdo internetowe, dzięki którym jest możliwość zdalnej aktualizacji i wgrania do urządzenia nowych gier. Urządzenie magiczna podłoga FunFloor EDU może być całkowicie bezobsługowe dzięki trybowi automatycznej zmiany gier. Każdy z dedykowanych zestawów interaktywnej podłogi FunFloor posiada 24miesiące gwarancji.

Magiczna podłoga FunFloor EDU zdaniem psychologów i pedagogów ma znakomity wpływ na rozwój dzieci. Korzystanie z tego urządzenia:

 • Poprawia zdolności motoryczne
 • Rozwija spostrzegawczość wzrokowo-ruchową
 • Zwiększa orientację przestrzenną
 • Poprawia szybkość reakcji
 • Zwiększa aktywność fizyczną

Główne cechy magicznej podłogi FunFloor PREMIUM 

 • 232 gier w pakiecie na start (50 FUN, 50 EDU, 10 EKO, 100 ENG, 12 RM, 10 KOD)
 • Jasność projektora: 5000 ANSI
 • Jasny projektor: 5000 ANSI
 • Obsługa za pomocą pilota
 • Podział gier na grupy
 • Projektor w poziomie: TAK
 • Używany w salach zabaw

Możliwość rozbudowy zestawu o dodatki i nowe pakiety gier.

Podłoga interaktywna Funfloor Premium i EDU – najlepszy sposób na naukę i zabawę

Oferowana w naszym sklepie podłoga interaktywna Funfloor EDU doskonale nadaje się do nauki prostych czynności. Jej właściwości sprawiają, że sięgają po nią rodzice i nauczyciele, którzy w salach lekcyjnych prowadzą zajęcia edukacyjne przeplatane zabawą. Ponieważ może z niej korzystać jednocześnie kilka osób, wykorzystuje się ją także do kształtowania umiejętności społecznych i budowania relacji międzyludzkich. To rozwiązanie doskonale wspomagające naukę zarówno w szkole, jak i w warunkach normalnego użytkowania domowego.

Proponowane wyposażenie znajduje zastosowanie na wielu poziomach – sięga się po nie na wczesnym etapie edukacji, zaczynając od kształtowania najbardziej podstawowych kompetencji motorycznych i ruchowych. Poza użyciem z myślą o przedszkolach kładących nacisk na innowacyjne i ciekawe formy nauki polecamy podłogę także z myślą o szkołach podstawowych, szczególnie w klasach 1–3. Funfloor EDU wyposażony w mnóstwo interaktywnych elementów to również główna atrakcja podczas domowych zabaw i spotkań w gronie najmłodszych.

Każdy, kto poszukuje oryginalnego, wysokojakościowego i ciekawego sposobu na połączenie nauki z edukacją dla kilkuletnich dzieci, powinien zainteresować się tym produktem. Mnogość funkcji, intuicyjność obsługi i estetyka wykonania sprawiają, że odkrywanie skarbów, dopasowywanie elementów, rozpoznawanie zwierząt czy przyswajanie alfabetu za pomocą podłogi Funfloor EDU staje się dla maluchów czystą przyjemnością i zarazem prorozwojową aktywnością. W razie potrzeby możliwe jest zamówienie pisaków interaktywnych lub innych dodatkowych elementów rozszerzających funkcjonalność tej nowoczesnej zabawki.

17 innych produktów w tej samej kategorii: