Obniżka! -69,77 zł Podłoga interaktywna Funfloor Rewalidacja - Aktywna Tablica 2022

Podłoga interaktywna Funfloor Rewalidacja - Aktywna Tablica 2022

8 999,00 zł

Cena: 8 929,23 zł

Podłoga interaktywna FunFloor Rewalidacja to profesjonalne urządzenia, które dedykowane są do pracy z dziećmi z zaburzeniami koncentracji, dysfunkcjami intelektualnymi i zaburzeniami mowy. Wspomaga percepcję wzrokową, stymuluje funkcje słuchowe, poprawia orientację przestrzenną i koordynację ruchową.

KORZYŚCI: możliwość pracy indywidualnie i w małej grupie, poruszanie się w sferze najbliższego rozwoju, gradacja trudności, czyli przechodzenie od zadań łatwiejszych do trudniejszych, dostosowanie czasu trwania ćwiczenia do wydajności podopiecznego, mobilizacja dziecka,.

Ćwiczenia na Interaktywnej Podłodze FunFloor wpływają na rozwój logicznego myślenia oraz poprawiają sprawność fizyczną. Są przy tym niezwykle atrakcyjne, dzięki czemu uczniowie chętnie uczestniczą w zajęciach terapeutycznych. Stanowi niezastąpioną pomoc merytoryczną, gdyż jest opracowany w oparciu o badania naukowe, wiedzę merytoryczną oraz własne doświadczenia z pracy terapeutycznej z dziećmi przejawiającymi deficyty rozwojowe. W znacznym stopniu ułatwia pracę terapeucie czy nauczycielowi, jednocześnie uatrakcyjnia pracę poprzez min. wzbudzanie ciekawości, bazowanie na zasobach dziecka oraz stopniowe przechodzenie do wyższego poziomu. Wszystkie zadania wykonywane są w ruchu dzięki czemu terapia jest niezwykle skuteczne.

Co wchodzi w skład Funfloor Rewalidacja

 1. Interaktywna podłoga FunFloor Rewalidacja
 2. Uchwyt sufitowy
 3. Pilot
 4. Instrukcja obsługi
 5. jasność projekcji 3200 ANSI
 6. Pakiet 147 gier w skład których wchodzą:
 • Pakiet Rewalidacji i terapia
 • Pakiet Rozwój Mózgu
 • Pakiet EDU
 • Pakiet FUN
 • Pakiet Ekologia

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych pakietów gier.

12 innych produktów w tej samej kategorii:

test