Pracownia językowa Mentor Advanced

Mentor Advanced

8 niezależnych urządzeń audio do oddzielnych, niezależnych grup uczniów

Możliwość stworzenia 16 dowolnych grup dyskusyjnych

Jednoczesna rejestracja 24-ścieżek dźwiękowych

Komputer OPS z DVD

Pakiet do bezprzewodowego sterowania funkcjami pracowni

Dowolnie konfigurowane pary, trójki lub czwórki słuchaczy

Wzmacniacz stereo z cyfrową regulacją barwy i siły głosu

ZAPYTAJ O CENĘ!

Pracownia językowa Mentor Advanced

 

Maksimum korzyści – nr 1 na rynku

Wsłuchując się z uwagą we wciąż rosnące potrzeby naszych Klientów, stworzyliśmy Advanced - absolutnie kompletny i integralny system do nauki języków obcych. To najwyższy model laboratorium językowego, w którym połączyliśmy rozwiązanie hardwarowe z bogatym funkcjonalnie oprogramowaniem. Zależało nam, by opracować system, który nie tylko spełnia najwyższe wymogi lektorskie, ale także daje nieograniczone możliwości nauczycielowi, jak choćby swobodę sterowania funkcjami pracowni w technologii bezprzewodowej. Wszystkie aplikacje z łatwością obsługuje się na monitorze dotykowym, a sam program pozwala dostosować funkcje do potrzeb całej klasy. Szeroki wachlarz możliwości to szansa na zwiększenie efektywności nauczania.

Tak wydajnego nauczania języków obcych jeszcze nie było

Zwiększa możliwości
Dowolnie konfigurowane pary, trójki lub czwórki oraz rozbudowane funkcje dialogu „każdy z każdym” pozwalają na maksymalne wykorzystanie potencjału grupy, a w efekcie zwiększają skuteczność nauczania. Co więcej - Advanced umożliwia jednoczesne nagrywanie dźwięku z maksymalnie 24 ścieżek, a także odtwarzanie materiałów audio z 8 niezależnych wejść z emisją do 8 różnych grup czy par.

Podwyższa komfort
Monitor dotykowy z ruchomym ramieniem ułatwia dostosowanie ekranu do pozycji nauczyciela. Z kolei technologia dotykowa Drag&Drop – przeciągnij i upuść - umożliwia szybsze, intuicyjne zarządzanie funkcjami pracowni. Bezprzewodową obsługę z każdego miejsca w klasie zapewnia pakiet "together", dzięki któremu nauczyciel może być bliżej czniów. Komputerowa jednostka centralna 2w1 to szybki start systemu, bezpieczeństwo danych i oszczędność czasu.

Zapewnia bezpieczeństwo
Specjalnie zaprojektowane zabezpieczenia eliminują ryzyko uszkodzenia oraz chronią ucznia przed bezpośrednim kontaktem z elektroniką i okablowaniem. Wysokiej jakości trwały i elastyczny materiał, z którego wykonane są słuchawki, zapewnia bezpieczne i pozbawione ryzyka uszkodzeń użytkowanie. Pracownia posiada atesty i certyfikaty CE, ISO 9001 i 14001.


Funkcjonalność
 • możliwość dystrybuowania dźwięku z 8 niezależnych urządzeń audio do oddzielnych, niezależnych grup uczniów
 • dowolnie konfigurowane pary, trójki lub czwórki
 • możliwość stworzenia 16 dowolnych grup dyskusyjnych
 • losowe tworzenie grup dyskusyjnych
 • jednoczesna rejestracja 24-ścieżek dźwiękowych
 • komputer OPS z DVD
 • pakiet „together” do bezprzewodowego sterowania funkcjami pracowni
 • cyfrowa regulacja siły głosu z mikrofonów
 • wzmacniacz stereo z cyfrową regulacją barwy i siły głosu
 • Drag&Drop - obsługa programu poprzez przeciąganie i upuszczanie ikonek, program dostosowany do wyświetlaczy dotykowych
 • podsłuch uczniów przez nauczyciela
 • praca indywidualna ucznia z podsłuchem własnym
 • rejestracja audio wybranego ucznia lub grupy
 • import listy uczniów z dzienników elektronicznych


Konfiguracja

Jednostka centralna

 

Komputerowa jednostka centralna pracowni językowej Mentor Advanced to zaawansowany, centralny system sterowania działający w środowisku Windows.

Program Advanced

 

Intuicyjny i uporządkowany interfejs o modularnej budowie, do zarządzania pracą i funkcjami pracowni Advanced. Dostosowany do obsługi z poziomu wyświetlaczy dotykowych.

Moc głosu na każdym stanowisku

Słuchawki GMH D 8.400 D

 

Najlepszą rekomendacją słuchawek GMH są setki zadowolonych szkół. Polecamy je do pracowni szkolnych z uwagi na wysoką jakość i niezawodność. Wysokogatunkowe, elastyczne tworzywo sprawia, że słuchawki te są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Słuchawki BL-888

 

Bestseller wśród słuchawek- reprezentują najlepszy stosunek jakości do ceny. BL-888 to komfortowe słuchawki wokółuszne z dużymi wentylowanymi nausznikami. Wykonane z miękkiego, elastycznego tworzywa wykazują dużą odporność na mechaniczne uszkodzenia.Komfort pracy w każdej pozycji

Monitor dotykowy Full HD

 

Monitor dotykowy Full HD usprawnia obsługę funkcji pracowni, znacznie poszerza możliwości pracy z oprogramowaniem i aplikacjami.

Uchwyt z regulowanym ramieniem

Uchwyt biurkowy z funkcją PIVOT umożliwiającą obrót ekranu o 360 stopni.

Bezprzewodowe centrum dowodzenia

Pakiet „together”

 

Dzięki pakietowi "together" (bezprzewodowa obsługa pracowni) nauczyciel zyskuje swobodę poruszania się po klasie, a co za tym idzie - możliwość bycia bliżej uczniów, ocenianie ich pracy na bieżąco, korygowanie oraz pomoc w zgłębianiu wiedzy.

Słuchawki bezprzewodowe

 

Zestaw słuchawkowy z najlepszą jakością dźwięku HD i redukcją szumów. Długi zasięg umożliwia odbieranie połączeń w promieniu do 100 m od biurka.

Nowy wymiar treningu
Rejestrator cyfrowy 24-ścieżkowy

Jedną z większych zalet pracowni Advanced jest możliwość jednoczesnego zapisu i odtwarzania 24 ścieżek dźwiękowych. Ta praktyczna funkcja wykorzystywana jest przez lektorów do rejestracji głosu i jego późniejszego odtworzenia.Zastosowanie: trening wymowy, tłumaczenia i kształcenia umiejętności językowych jak rozumienie tekstu czytanego i rozumienie ze słuchu. Sterowanie funkcjami z poziomu modułu programu Advanced.
Wyposażenie opcjonalne

Jeszcze więcej dla wygody ucznia

Pulpity uczniowskie

 

Pulpity to moduły elektroniczne montowane w blat stolika, które rozszerzają funkcjonalność i podnoszą komfort użytkowania pracowni.

Pulpity występują w 2 wariantach. Umożliwiają uczniom indywidualne dostosowanie siły głosu w słuchawkach, co ma duże znaczenie dla osób niedosłyszących. Posiadają gniazda audio, a najwyższy model posiada też przycisk zgłoszenia i diodową sygnalizację zgłoszenia i wywołania do odpowiedzi.

W trosce o osoby niedosłyszące

Pętla induktofoniczna

 

Umożliwia osobie niedosłyszącej odbiór wyraźnego dźwięku poprzez cewkę telefoniczną (T), w którą wyposażony jest każdy aparat słuchowy. Pomocne narzędzie dla uczniów niedosłyszących, wyrównujące ich szanse edukacyjne. Pętla współpracuje z pulpitami posiadającymi wyjście audio.

Akustyka na piątkę!

Panele akustyczne

 

 

Panele akustyczne doskonale sprawdzą się w każdej pracowni językowej, łącząc wysokie właściwości akustyczne z walorami dekoracyjnymi. Skutecznie tłumią odbicie fal dźwiękowych, zapobiegając efektom pogłosu oraz redukując hałas wynikający z liczebności klasy. Dzięki bogatej palecie kolorystycznej oraz formie modułowej, dodadzą indywidualnego charakteru każdej aranżacji, stanowiąc uzupełnienie mebli.

 

Pracownia Mentor Advanced

Wsłuchując się z uwagą we wciąż rosnące potrzeby naszych Klientów, stworzyliśmy Advanced - absolutnie kompletny i integralny system do nauki języków obcych. To najwyższy model laboratorium językowego, w którym połączyliśmy rozwiązanie hardwarowe z bogatym funkcjonalnie oprogramowaniem. Zależało nam, by opracować system, który nie tylko spełnia najwyższe wymogi lektorskie, ale także daje nieograniczone możliwości nauczycielowi, jak choćby swobodę sterowania funkcjami pracowni w technologii bezprzewodowej. Wszystkie aplikacje z łatwością obsługuje się na monitorze dotykowym, a sam program pozwala dostosować funkcje do potrzeb całej klasy. Szeroki wachlarz możliwości to szansa na zwiększenie efektywności nauczania.

Pobierz (2.3M)

Porównanie pracowni językowych

Porównanie pracowni językowych Mentor

Pobierz (18.06k)

Produkty powiązane

3 innych produktów w tej samej kategorii: