Pracownia językowa Mentor PC²

Mentor PC2 Nowoczesna pracownia językowa

Do 4 źródeł dźwięku stereo

Wzmacniacz stereo z cyfrową regulacją barwy i siły głosu

Prosta obsługa

Podział uczniów na pary i grupy konwersacyjne

Praca indywidualna ucznia z podsłuchem własnym

Rejestracja audio wybranego ucznia lub grupy

Import listy uczniów z dzienników elektronicznych

ZAPYTAJ O CENĘ!

Pracownia językowa Mentor PC2

 

Pracownia dla każdego

Standardowe rozwiązanie do nauki języka obcego łączące wysoką jakość i niezawodność w rozsądnej cenie. Od lat cenione i uznane za swoją funkcjonalność przez użytkowników w wielu szkołach w całym kraju.

Produkt polski - system został opracowany i wyprodukowany w firmie Mentor. Pracownia PC2 to efekt wieloletnich doświadczeń firmy w projektowaniu systemów językowych. Mentor gwarantuje wysoką jakość i niezawodność działania sprzętu oraz solidną opiekę techniczną i serwis u klienta.

Funkcjonalność

  • podłączenie do 4 źródeł dźwięku stereo (lub 8 mono)

  • wzmacniacz stereo z cyfrową regulacją barwy i siły głosu

  • cyfrowa regulacja siły głosu z mikrofonów

  • cyfrowy procesor

  • Drag&Drop - obsługa programu poprzez przeciąganie i upuszczanie ikonek, program dostosowany do wyświetlaczy dotykowych

  • podział uczniów na pary i grupy konwersacyjne

  • podsłuch uczniów przez nauczyciela

  • praca indywidualna ucznia z podsłuchem własnym

  • rejestracja audio wybranego ucznia lub grupy

  • import listy uczniów z dzienników elektronicznych

Konfiguracja

Jednostka centralna

 

Jednostka centralna pracowni językowej Mentor PC2 obsługująca wszystkie funkcje systemu.

Program PC2

 

Program do obsługi pracowni językowej, wyposażony w wiele praktycznych rozwiązań pomocnych w nauce języka obcego.

Moc głosu na każdym stanowisku

Słuchawki GMH D 8.400 D

 

Najlepszą rekomendacją słuchawek GMH są setki zadowolonych szkół. Polecamy je do pracowni szkolnych z uwagi na wysoką jakość i niezawodność. Wysokogatunkowe, elastyczne tworzywo sprawia, że słuchawki te są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Słuchawki BL-888

 

Bestseller wśród słuchawek- reprezentują najlepszy stosunek jakości do ceny. BL-888 to komfortowe słuchawki wokółuszne z dużymi wentylowanymi nausznikami. Wykonane z miękkiego, elastycznego tworzywa wykazują dużą odporność na mechaniczne uszkodzenia.

Wyposażenie opcjonalne

Komfort pracy w każdej pozycji

Monitor dotykowy Full HD

 

Monitor dotykowy Full HD usprawnia obsługę funkcji pracowni, znacznie poszerza możliwości pracy z oprogramowaniem i aplikacjami.

Uchwyt z regulowanym ramieniem

Uchwyt biurkowy z funkcją PIVOT umożliwiającą obrót ekranu o 360 stopni.

Bezprzewodowe centrum dowodzenia

Pakiet „together”

 

Dzięki pakietowi "together" (bezprzewodowa obsługa pracowni) nauczyciel zyskuje swobodę poruszania się po klasie, a co za tym idzie - możliwość bycia bliżej uczniów, ocenianie ich pracy na bieżąco, korygowanie oraz pomoc w zgłębianiu wiedzy.

Słuchawki bezprzewodowe

 

Zestaw słuchawkowy z najlepszą jakością dźwięku HD i redukcją szumów. Długi zasięg umożliwia odbieranie połączeń w promieniu do 100 m od biurka.

Jeszcze więcej dla wygody ucznia

Pulpity uczniowskie

 

Pulpity to moduły elektroniczne montowane w blat stolika, które rozszerzają funkcjonalność i podnoszą komfort użytkowania pracowni.

Pulpity występują w 2 wariantach. Umożliwiają uczniom indywidualne dostosowanie siły głosu w słuchawkach, co ma duże znaczenie dla osób niedosłyszących. Posiadają gniazda audio, a najwyższy model posiada też przycisk zgłoszenia i diodową sygnalizację zgłoszenia i wywołania do odpowiedzi.

W trosce o osoby niedosłyszące

Pętla induktofoniczna

 

Umożliwia osobie niedosłyszącej odbiór wyraźnego dźwięku poprzez cewkę telefoniczną (T), w którą wyposażony jest każdy aparat słuchowy. Pomocne narzędzie dla uczniów niedosłyszących, wyrównujące ich szanse edukacyjne. Pętla współpracuje z pulpitami posiadającymi wyjście audio.

Akustyka na piątkę!

Panele akustyczne

 

 

Panele akustyczne doskonale sprawdzą się w każdej pracowni językowej, łącząc wysokie właściwości akustyczne z walorami dekoracyjnymi. Skutecznie tłumią odbicie fal dźwiękowych, zapobiegając efektom pogłosu oraz redukując hałas wynikający z liczebności klasy. Dzięki bogatej palecie kolorystycznej oraz formie modułowej, dodadzą indywidualnego charakteru każdej aranżacji, stanowiąc uzupełnienie mebli.

 

Pracownia językowa Mentor PC²

Pracownia dla każdego Standardowe rozwiązanie do nauki języka obcego łączące wysoką jakość i niezawodność w rozsądnej cenie. Od lat cenione i uznane za swoją funkcjonalność przez użytkowników w wielu szkołach w całym kraju. Produkt polski - system został opracowany i wyprodukowany w firmie Mentor. Pracownia PC2 to efekt wieloletnich doświadczeń firmy w projektowaniu systemów językowych. Mentor gwarantuje wysoką jakość i niezawodność działania sprzętu oraz solidną opiekę techniczną i serwis u klienta.

Pobierz (1.83M)

Porównanie pracowni językowych

Porównanie pracowni językowych Mentor

Pobierz (18.06k)

3 innych produktów w tej samej kategorii: