Laboratorium Cyfrowe Labdisc Bio-Chem

Cena: 3 916,00 zł

Dysk pomiarowy Labdisc Bio-Chem to przenośne laboratorium z 15 różnymi czujnikami pozwalającymi na pomiary np. pulsu, ciśnienia, temperatury, ph. Do urządzenia dołączone oprogramowanie GlobiLab umożliwiające wyświetlanie pomiarów w postacie wykresów.

Ostatnie egzemplarze!

Opis produktu:

Labdisc Bio-Chem to laboratorium mieszczące się w dysku o niewielkich rozmiarach
15 różnych czujników w budowanych w jedno urządzenie
średnica urządzenia to 132 mm
- pozwala na przeprowadzenie różnorodnych eksperymentów, zarówno w szkolnej klasie jak i po za nią 
- wbudowany akumulator oraz wewnętrzna pamięć
- wyniki dokonywanych pomiarów mogą być obserwowane przez uczniów bezpośrednio na wyświetlaczu dysku lub na cyfrowych miernikach woprogramowaniu GlobiLAb na komputerze (Windows, MAC, Linux) lub tablecie
- pomiary przeprowadzone poza klasą zostają zapisane w pamięci urządzenia a po powrocie do szkoły przesyłane do komputera. 

- oprogramowanie GlobiLab dołączone do dysku pomiarowego Labdisc
- oprogramowanie umożliwia wyświetlanie pomiarów w postaci wykresów (słupkowych, liniowych) tabel oraz cyfrowych mierników.
- do wykresów uczniowie mogą dodawać własne adnotacje z informacjami gdzie zostały dokonane pomiary, o której godzinie a nawet zdjęcia miejsc pomiarów.

- dodatkowo dysk ten wyposażony jest w GPS, dzięki któremu wyniki pomiarów i eksperymentów można nanosić na Mapy Google.
- uczniowie dokonają następujących pomiarów: jasności oświetlenia, pulsu, ciśnienia barometrycznego, temperatury otoczenia, oznaczania tlenu w wodziekolorymetrii, pomiaru mętności, pH, przewodności, termoelementów, współrzędnych GPS oraz wilgotności.

W zestawia: Dysk pomiarowy,zestaw 5 próbek, elektroda do badania przewodności, klips do badania pulsu, sonda do badania Ph, termoelement typu K, stalowa sonda do badania temperatury

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

20 innych produktów w tej samej kategorii: