Laboratorium Cyfrowe Labdisc Środowisko - Labdysk

Cena: 2 799,00 zł

Dyski pomiarowe Labdisc są to przenośne uniwersalne labolatoria z wbudowanymi czujnikami pozwalającymi na przeprowadzanie pomiarów np. ciśnienia , temperatury, poziomu hałasu, prędkości.Wyniki pomiarów można nanosić na Mapy Google przez wbudowany GPS.

Cyfrowe, mobilne laboratorium przyrodnicze Labdisc Środowiskowy to dysk o średnicy 13,2 cm z wbudowanymi 13 czujnikami. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi oraz wewnętrznej pamięci, pozwala na przeprowadzenie doświadczeń z różnych przedmiotów, zarówno w klasie jak i w plenerze.  Wyniki dokonywanych pomiarów mogą być obserwowane przez uczniów bezpośrednio na wyświetlaczu dysku, a także przy użyciu oprogramowania GlobiLab na komputerze (Windows, MAC, Linux) lub tablecie (iOS, Android). Dane z doświadczeń przeprowadzonych bez połączenia z komputerem czy tabletem zostają zapisane w pamięci labdisc. Po powrocie do szkoły dane można przesłać do komputera.

Oprogramowanie GlobiLab dołączone do dysku pomiarowego Labdisc Uniwersalny umożliwia wyświetlanie pomiarów w postaci wykresów (słupkowych, liniowych) tabel oraz cyfrowych mierników. Funkcja Adnotacje umożliwia dodawanie własnych tekstów i zdjęć do wykresów.

Labdisc Środowiskowy wyposażony jest w GPS, dzięki któremu wyniki pomiarów i eksperymentów można nanosić na Mapy Google.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

19 innych produktów w tej samej kategorii:

test