Monitory interaktywne iiyama seria 12 – nowoczesne rozwiązanie dla edukacji i biznesu

Monitory interaktywne iiyama seria 12 – nowoczesne rozwiązanie dla edukacji i biznesu

Tablice magnetyczne czy suchościeralne od lat są powszechnym widokiem w placówkach edukacyjnych oraz biurach. Ułatwiają prowadzenie zajęć szkolnych lub pracę w firmowych zespołach, ale w XXI wieku ich funkcjonalność coraz częściej jest już niewystarczająca. Na szczęście oba te akcesoria mają godnego następcę – monitor interaktywny, który można określić mianem rozwiązania rewolucyjnego. Daje dostęp do nowych, niezwykle atrakcyjnych dla odbiorców metod prezentacji materiałów w szkołach czy prowadzenia spotkań w biznesie. Jednak zalet tego urządzenia jest więcej i w artykule przedstawiamy je na przykładzie modeli serii 12 marki iiyama – poznaj je już teraz!

 

Monitory interaktywne iiyama – dlaczego warto?

Możliwość pisania, wyświetlania treści multimedialnych z serwisów internetowych czy bezpośredniej prezentacji pulpitu np. komputera. To kluczowe zalety monitorów interaktywnych marki iiyama, które przyczyniają się do ich bardzo szybkiej popularyzacji. Niezależnie od tego, czy są wykorzystywane w firmach, czy szkołach, zawsze przyczyniają się do zwiększenia efektywności przekazywania ważnych informacji. Dzięki nim zajęcia szkolne bądź spotkania biznesowe stają się ciekawsze i przyjemniejsze w odbiorze, a prowadzącym je osobom łatwiej zaangażować w nie słuchaczy.

Jednocześnie monitory interaktywne iiyama serii 12 oferują mnóstwo przestrzeni użytkowej w porównaniu do większości klasycznych tablic magnetycznych czy suchościeralnych. Doskonałym tego przykładem są modele TE7512MIS oraz TE8612MIS, które wyposażono w ekrany o imponującej przekątnej – odpowiednio 75 i 86 cali.

Ważną zaletą monitorów interaktywnych iiyama są także zastosowane w nich technologie, które odpowiadają za:

  • bardzo wysoką jakość obrazu i doskonałą czułość funkcji dotyku,

  • ochronę danych użytkowników,

  • prostotę obsługi i szeroką funkcjonalność.

Najwyższa jakość obrazu i płynność dotyku

O praktyczności tych urządzeń decyduje przede wszystkim jakość wyświetlanego przez nie obrazu. Musi mieć żywe kolory, cechować się doskonałą ostrością i szerokimi kątami widzenia. Równie istotna jest wysoka czułość oraz precyzja działania funkcji dotyku.

Monitory interaktywne iiyama z serii 12 mają wszystkie te zalety! Producent wyposażył je m.in. w:

  • matrycę IPS pracującą w rozdzielczości 4K z podświetleniem LED o jasności 400 cd/m2,

  • 40 punktów wykrywających dotyk pracujących w technologii PureTouch-IR – natychmiastowa reakcja, wysoka precyzja i niezauważalne opóźnienia reakcji ekranu,

  • antyrefleksyjną powłokę, która pozwala swobodnie korzystać z wyświetlacza w mocno oświetlonych wnętrzach bez utraty jakości obrazu.

monitory-interaktywne-iiyama

Zabezpieczenia na najwyższym poziomie

W przypadku tego typu urządzeń, które używane są przez wiele osób, niezwykle istotne są kwestie ochrony przechowywanych w nim danych. Pod tym kątem monitory interaktywne iiyama zdecydowanie wyróżniają się na rynku, oferując najwyższy poziom bezpieczeństwa. Użytkownik może m.in. ustawić blokadę ekranu oraz zabezpieczyć hasłem podłączoną pod USB pamięć. Do tego system wyposażony jest w aplikację Clean, która pozwala jednym kliknięciem wyczyścić wszystkie dane logowania.

Oprogramowanie oraz bezprzewodowa obsługa

Ogromną zaletą tych nowoczesnych monitorów interaktywnych z serii 12, jest obecność w ich pamięci systemu operacyjnego iiWare. Oparty na oprogramowaniu Android 11 pozwala użytkownikowi korzystać z wielu aplikacji przydatnych podczas prowadzenia różnych prezentacji. Jednocześnie istnieje możliwość pobierania oraz instalowania innych programów.

Oprócz tego urządzenia te wyposażone są w slot do podłączenia komputera typu OPS PC. Można także w prosty sposób streamować pulpit np. laptopa czy tabletu, wykorzystując narzędzie iiyama Share.

iiyama seria 12 dostępna w czterech rozmiarach

Jak widzisz, wykorzystywanie tych urządzeń przekłada się nie tylko na podniesienie atrakcyjności spotkań w firmach czy zajęć w szkołach. To także większa wygoda ich prowadzenia, a do tego poprawa bezpieczeństwa danych. Już dziś zamów więc monitor interaktywny marki iiyama – skorzystaj z oferty naszego sklepu tanietablice.pl. Wyświetlacze z serii 12 występują w aż czterech rozmiarach. Możesz wybierać zarówno spośród wspomnianych już wersji 86” i 75”, jak i mniejszych 65” lub 55” – odpowiednio modele TE6512MIS i TE5512MIS. Wszystkie są równie funkcjonalne oraz proste w obsłudze!