Stół interaktywny Intboard Style 43"

Cena: 11 780,49 zł

Stół interaktywny dotykowy
43" FullHD
Wytrzymała i odporna konstrukcja
Mobilny
8GB RAM
System operacyjny Android lub Windows
Kolor biały, inne kolory dostępne na zamówienie

Stół interaktywny INTBOARD STYLE 43″

Stolik multimedialny dotykowy dla dzieci INTBOARD STYLE 43″ o przekątnej 43 cali to doskonałe narzędzie do nauki i zabawy, obsługujące jednocześnie maksymalnie 6 dzieci. Posiada jaskrawe kolory oraz jest wykonany z materiałów przyjaznych dla środowiska, co zapewnia bezpieczne użytkowanie przez najmłodszych. Ekran jest pokryty bezpiecznym szkłem hartowanym, nie wpływając negatywnie na jakość obrazu ani szybkość reakcji. Zastosowana technologia pojemnościowa, znana z telefonów i tabletów, gwarantuje precyzyjne działanie.

INTBOARD STYLE 43″ to doskonały dodatek do każdego pokoju zabaw. Może stanowić integralną część procesu nauczania w szkole podstawowej lub przedszkolu.

Dzięki technologii multi-touch, która umożliwia jednoczesną pracę kilku użytkowników, stół interaktywny sprzyja zwiększeniu socjalizacji dziecka, zachęca do pracy zespołowej i poprawia interakcję.

Oprogramowanie Intboard JOY jest w pełni kompatybilne z każdą wersją systemu Android. Nasza platforma oferuje trzy różnorodne wersje: „Edukacja i rozwój”, „Gry i rozrywka” oraz „Włączanie”. Każdy z tych zestawów zawiera około 30 aplikacji z różnych dziedzin. Ponadto, istnieje możliwość samodzielnego zainstalowania wybranych aplikacji i ich dowolnego grupowania według preferencji.

Stolik interaktywny

Stół interaktywny to zaawansowane biurko multimedialne wyposażone w panel dotykowy umieszczony poziomo w obudowie. Oferuje wbudowany system audio oraz zestaw interfejsów bezprzewodowych i cyfrowych, umożliwiający podłączenie zewnętrznych mediów lub dostęp do Internetu.

System operacyjny

Stół interaktywny jest wyposażony w system operacyjny Android, co umożliwia korzystanie z aplikacji dostępnych dla tej platformy. Istnieje również możliwość konfiguracji z systemem Windows.

Oprogramowanie

Nasze stoły interaktywne oferują różnorodność aplikacji podzielonych na trzy główne kategorie: „Edukacja i Rozwój”, „Gry i Rozrywka” oraz „Integracja”. Wszystkie te aplikacje są dostępne w ramach oprogramowania „Intboard JOY”, które pozwala na łatwe grupowanie programów według preferencji użytkownika.

Intboard JOY

„Intboard JOY” to kompleksowe rozwiązanie programowe, które umożliwia użytkownikom pogrupowanie zainstalowanych programów na urządzeniu według własnych kategorii i preferencji. Jest to narzędzie, które usprawnia dostęp i organizację aplikacji na stoliku interaktywnym.

Gry i aplikacje

Stoły interaktywne pozwalają na instalację różnorodnych programów dostosowanych do potrzeb użytkowników. Nasza markowa aplikacja „Intboard JOY” ma na celu zapewnienie kompleksowego podejścia do utrzymania uwagi dzieci poprzez naukę w formie gier. Dzięki programom rozrywkowym, dzieci mogą czerpać radość z nauki, rozwijając jednocześnie nowe umiejętności i wiedzę.

Wykorzystanie stołu interaktywnego

Nasze interaktywne stoły znajdują zastosowanie w wielu miejscach, takich jak szkoły, przedszkola, ośrodki edukacyjne, restauracje, kawiarnie, agencje nieruchomości, studia projektowe i instytucje projektowe. W szkołach i przedszkolach stają się narzędziem edukacyjnym, który sprawia, że proces uczenia się staje się bardziej wizualny i interesujący. W restauracjach i kawiarniach przyciągają rodziny, a także usprawniają obsługę. W branży nieruchomości i projektowej ułatwiają prezentację klientom nowych projektów.

Przekątna

43"

Rozdzielczość ekranu

1920 x 1080

Typ matrycy

IPS

Podświetlenie matrycy

WLED

Proporcje obrazu

16:9

Kontrast

1000:1

Jasność

450 cd/m2

Żywotność matrycy

>60 000 godzin

Kąt widzenia

178°

Czas reakcji

<6 ms

Ilość obsługiwanych punktów

10

System operacyjny

Android 11 lub Windows

CPU na Android

A55*4 @ 1.9GHz

CPU na Windows

i5

GPU na Android

Mali-G52 MP2

RAM na Android

8GB DDR4

RAM na Windows

8GB DDR4

ROM na Android

64 GB eMMC

ROM na Windows

128 GB SSD

Materiał

Stal SPCC

Kolor obudowy

Biały, dostępny na zamówienie w różnych kolorach

Ekran

Hartowane szkło o twardości 7 w skali Mohsa

Grubość szkła

4 mm

Wbudowane głośniki

2 x 3W

Przyciskowy przełącznik zasilania

Tak

Wejścia/wyjścia

USB 2.0 - 2 szt., RJ45 - 1 szt.

Wymiary

144 х 54 х 77 cm

Wymiary z kołami

144 х 61 х 77 cm

Waga

50 kg

Google Play

Tak

WiFi

IEEE 802.11 a/b/g/n

Bluetooth

IEEE 802.15.1

Wymagane napięcie

220 V, 50 Hz

Akcesoria

Antena wzmacniająca sygnał WiFi, przewód zasilający

Gwarancja

24 mies.

Pamięć RAM 8GB

Produkty powiązane

6 innych produktów w tej samej kategorii: