Lumens VC-G30

Cena: 9 430,89 zł

Kamery PTZ (ang. Pan/Tilt/Zoom) pozwalające na zdalne sterowanie przez użytkownika to uniwersalne urządzenia, które służą m.in. do nagrywania spotkań w salach konferencyjnych, obrad, sesji czy wykładów odbywających się w salach plenarnych. Co więcej kamery PTZ pozwalają na przeprowadzanie transmisji na żywo, a także mogą posłużyć jako idealne rozszerzenie zestawów do wideokonferencji.

Zapytaj o dostępność

Ostatnie egzemplarze!

Lumens VC-G30

Lumens™ VC-G30 HD PTZ to kamera wyposażona w profesjonalną matrycę 1/2.8” pozwalającą uzyskać płynny obraz w rozdzielczości FullHD przy 60 kl./s. Duży zakres zoomu optycznego (15x), ustawienia balansu bieli i ekspozycji dostarczają wyraźny obraz nawet w przypadku słabo oświetlonych scen lub w sytuacjach gdy dużych różnic pomiędzy najjaśniejszymi i najciemniejszymi partiami obrazu. Kamera zapewnia szerokie pole widzenia, a także szybkie i ciche ustawienie pozycji. Złącza 3G-SDI, DVI, Component, i C-Video pozwalają nie tylko na równoczesne ich wykorzystanie, ale także zapewniają najwyższą możliwą jakość jaką możemy uzyskać w urządzeniu wyświetlającym. 100 predefiniowanych zestawów ustawień oraz zdalne sterowanie pozwolą osiągnąć efektywną pracę i efektowne rezultaty.  VC-G30 jest idealny do nagrywania wystąpień, wykładów i prelekcji, wideokonferencji, a także systemów ochrony. To wszystko dzięki płynnemu, czystemu i żywemu obrazowi bez żadnych zniekształceń.

 

  • Sygnał wyjściowy FullHD 1080p, 60 klatek na sekundę
  • Wysoka prędkość: 60 klatek na sekundę
  • Do 100 predefiniowanych ustawień zapewni prostotę użytkowania w każdych warunkach
  • 180-cio krotny zoom (15x zoom optyczny oraz 12x zoom cyfrowy)
  • Złącza 3G-SDI, DVI, Component, i C-Video 
  • Prędkość obrotu oraz pochyłu: 120° na sekundę
  • Zakres obrotu od -170° do +170°. Zakres pochyłu od 90° do -30°
  • Szybka reakcja, idealny obraz bez rozmycia szybka, powtarzalna i cicha praca pozycjonowania dostarczają rezultaty wysokiej jakości
  • Współpraca z wieloma systemami wideokonferencji oraz nagrywania

 

Jakość obrazu - VC-G30 jest wyposażona w profesjonalną matrycę 1/2.8 cala przetwarzającej obraz w sygnał FullHD 1080p.

Szeroki zakres obrotu, pochyłu i zoomu - Wydajny silnik pozwala na kontrolowanie ustawienia kamery w szerokim zakresie (Obrót od -170° do +170° w poziomie; pochył od -30° do +90°), szybko sprawnie i precyzyjnie.

Wsparcie wielu standardów sygnału - VC-G30 pozwala na zmianę formatu wyjściowego na NTSC/PAL, SD, Full HD, dzięki czemu jest kompatybilny z większością urządzeń wyświetlających.


Interface 3G-SDI VC-G30 wspiera standard 3G-SDI umożliwiający transmisję nieskompresowanego cyfrowego sygnału video bez żadnych opóźnień na dystansie do 150 metrów.

Obrót obrazu - 
Wbudowane funkcje obrotu i odbicia obrazu umożliwiają wiele opcji instalacji.

Prosta obsługa
 - Pilot zdalnego sterowania pozwala na łatwe kontrolowanie pozycji kamery oraz innych ustawień.

100 predefiniowanych ustawień
  oraz zdalne sterowanie pozwolą osiągnąć efektywną pracę i efektowne rezultaty.

Sterowanie przez RS-232/422
 - Ustawienia kamery (pozycja i funkcje) mogą być kontrolowane zdalnie dzięki szybkim interfejsom RS-232/422.

15 innych produktów w tej samej kategorii: