Odbiornik do bezprzewodowej prezentacji FullHD SY Wizard 4

Cena: 3 657,72 zł

SY Wizard 4
Odbiornik do bezprzewodowej prezentacji
Airplay, Miracast, Chromecast
Przesyłanie treści w jakości FullHD
Możliwość rozszerzenia funkcjonalności o dongle usb

SY Wizard 4 - Bezprzewodowy przełącznik prezentacji BYOD.

 

Optymalne rozwiązanie do każdej sali konferencyjnej lub miejsca spotkań, umożliwiające wielu uczestnikom bezprzewodowe udostępnianie treści z laptopa lub telefonu komórkowego (za pomocą Airplay, Chromecast, Miracast itp.) lub przez " Touch to Show" za pomocą adapter łączności bezprzewodowej Wand C lub Wand H szybko i łatwo na współdzielonym wyświetlaczu. Wizard 4 umożliwia prezentację z szerokiej gamy urządzeń w prosty i intuicyjny sposób, z możliwością udostępniania jednego z maksymalnie czterech podłączonych urządzeń w dowolnym momencie lub w trybie "Multi-View" z maksymalnie czterema urządzeniami wyświetlanymi jednocześnie za naciśnięciem jednego przycisku.

 

Funkcja „Touch-Back” umożliwia prezenterowi nawigację po urządzeniu źródłowym od strony wyświetlacza. Prezenter może dodawać adnotacje na wyświetlanym obrazie / używać go jako tablicy, obraz / białą tablicę można zapisać i wysłać do podłączonego urządzenia źródłowego innych uczestników. Funkcja moderatora zapewnia łatwą kontrolę nad prezentacją dzięki takim funkcjom jak zatrzymanie udostępniania, tryb pełnoekranowy, wyciszenie dźwięku i wiele innych. Bez kabli, bez bałaganu, bez ograniczeń - po prostu prezentuj z łatwością. Idealny do scenariuszy obejmujących przestrzenie edukacyjne, sale konferencyjne, hotelarstwo i biura.

 

Możesz kontrolować i podglądać zawartość za pomocą menu OSD (On Screen Display). Konfigurowalny ekran główny umożliwia dostosowanie doświadczenia do własnych upodobań, wraz z aplikacją do centralnego zarządzania dla pełnej kontroli systemu spotkań.

 

Bezprzewodowe połączenie z aplikacją - Airplay, Miracast, Chromecast, laptopy i telefony komórkowe mogą łączyć się za pomocą różnych metod bezprzewodowych bezpośrednio z kreatorem, bez potrzeby stosowania klucza sprzętowego.

 

Połączenie z wykorzystaniem Wand C lub Wand H - Prezentuj wideo, audio lub przez USB z urządzeń za pośrednictwem portów wideo HDMI lub USB-C za pomocą kluczy sprzętowych Wand z jednym przyciskiem "Dotknij, aby wyświetlić", po prostu naciskając przycisk na górze Wand, aby łatwo połączyć się ze spotkaniem lub prezentacją.

Użyj Adapter łączności bezprzewodowej Wand C dla urządzeń z wyjściem wideo USB-C.

Użyj Adapter łączności bezprzewodowej Wand H dla urządzeń z wyjściem HDMI.

 

Dotknij, aby wyświetlić - Funkcja "Dotknij, aby wyświetlić" umożliwia połączenie bezprzewodowych kluczy sprzętowych Wand z różnymi trybami prezentacji. Haptyczne sprzężenie zwrotne potwierdza działanie.

 

Połączenie za pomocą bezprzewodowej sieci LAN - Łącząc się z siecią bezprzewodową, można połączyć się bezpośrednio z Wizard 4. Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa dostępne są dwie sieci LAN. Na przykład można użyć głównej sieci Wi-Fi dla pracowników firmy i sieci Wi-Fi dla gości, aby dołączyć do spotkania.

 

Bezprzewodowe wejście treści do 1080p - Podłącz laptopa lub inne źródło wideo o rozdzielczości do 1080p.

 

Wyjście audio - Wizard 4 posiada stereofoniczne analogowe wyjście liniowe audio poprzez gniazdo TRS 3,5 mm.

 

Funkcja moderatora - zapewnia, że spotkania mogą być kontrolowane przez organizatora spotkania bezpośrednio z głównego wyświetlacza lub z wbudowanego graficznego interfejsu użytkownika. Funkcja „Touch Back” pozwala prezenterowi na nawigację po źródle od strony wyświetlacza, umożliwiając sterowanie dowolnym podłączonym laptopem/urządzeniem mobilnym. Prezenter może dodawać adnotacje do obrazu ekranu/używać go jako tablicy, a obraz z adnotacjami/zrzut ekranu można następnie przesłać z powrotem do dowolnego podłączonego urządzenia źródłowego.

 

Bezpieczeństwo - Najlepsze w swojej klasie bezpieczeństwo danych, z podwójną siecią i wysokim standardem szyfrowania, zapewnia, że sieć pozostaje bezpieczna, jednocześnie umożliwiając gościom dołączenie do spotkania BYOD.

 

Interfejs użytkownika - Wbudowany internetowy graficzny interfejs użytkownika pozwala kontrolować wszystkie funkcje i cechy Wizard 4, ułatwiając początkową konfigurację, a także wprowadzanie zmian w czasie rzeczywistym.

 

Kontrola CEC - Wizard 4 można skonfigurować tak, aby Wizard 4 kontrolował zasilanie wyświetlacza lub aby wyświetlacz kontrolował zasilanie Wizard 4.

 

Kompatybilność z wideokonferencjami - Kompatybilny z popularnymi platformami VC, takimi jak Teams, Zoom, Webex itp.

 

PoE - Wizard 4 może być zasilany przez PoE lub zewnętrzny zasilacz.

30 innych produktów w tej samej kategorii: