Odbiornik do bezprzewodowej prezentacji 4K SY Wizard 4U

Cena: 5 283,74 zł

SY Wizard 4U
Odbiornik do bezprzewodowej prezentacji
Airplay, Miracast, Chromecast
Przesyłanie treści w jakości 4K
Możliwość rozszerzenia funkcjonalności o dongle usb

Ostatnie egzemplarze!

SY Wizard 4U - Bezprzewodowy przełącznik prezentacji BYOD.

Wizard 4U umożliwia wielu uczestnikom bezprzewodowe udostępnianie treści z laptopów lub urządzeń mobilnych (przy użyciu Airplay, Chromecast, Miracast itp.) lub przez "Touch to Show" przy użyciu Wand C lub Wand H. Wizard 4U umożliwia podłączenie do 4 urządzeń peryferyjnych USB, takich jak kamery/mikrofony, i może przesyłać obraz/audio z jednej kamery/mikrofonu, przez USB do wszystkich uczestników. Łącząc się z szeroką gamą urządzeń w prosty i intuicyjny sposób, to rozwiązanie do prezentacji w małych grupach zapewnia możliwość udostępniania do czterech podłączonych urządzeń jednocześnie lub w trybie "Multi-View" z maksymalnie czterema urządzeniami wyświetlanymi jednocześnie, za naciśnięciem jednego przycisku.

Wizard 4U ma 5 portów USB, o 3 więcej niż Wizard 4 i obsługuje funkcję Touch-Back, która umożliwia ekranowi dotykowemu przesyłanie przez USB obrazu/dźwięku z pojedynczej kamery/mikrofonu USB do urządzeń wszystkich uczestników, co czyni go praktycznym rozwiązaniem do spotkań zespołowych/zoom z udziałem małych grup.

Funkcja Touch-Back pozwala prezenterowi na nawigację po źródle bezpośrednio od strony wyświetlacza, zapewniając kontrolę moderatorowi, umożliwiając takie funkcje jak zatrzymanie udostępniania, tryb pełnoekranowy, wyciszenie dźwięku i wiele innych. Prezenter może dodawać adnotacje do obrazu na ekranie wyświetlacza / używać go jako białej tablicy. Obraz z adnotacjami/białą tablicą można zapisać i wysłać do innych uczestników. Wizard 4U zapewnia optymalne rozwiązanie dla każdej małej/średniej sali konferencyjnej, przestrzeni edukacyjnych oraz do prowadzenia wideokonferencji z wieloma użytkownikami.

 

Wiele portów USB - Łącznie 5 portów USB (4 porty USB-A, 1 port USB-C) umożliwia podłączenie wielu urządzeń, w tym pamięci masowej, HID i innych. Współdzielona kamera i mikrofon mogą być podłączone za pośrednictwem portów USB, aby zapewnić pełną obsługę spotkań VC.

Możesz kontrolować i podglądać zawartość za pomocą menu OSD (On Screen Display). Konfigurowalny ekran główny umożliwia dostosowanie doświadczenia do własnych upodobań, wraz z aplikacją do centralnego zarządzania dla pełnej kontroli systemu spotkań.

Natychmiastowe połączenia bezprzewodowe- Airplay, Miracast, Chromecast i inne aplikacje mogą łączyć się bezpośrednio z kreatorem, bez potrzeby stosowania klucza sprzętowego. Dla maksymalnego bezpieczeństwa dostępne są dwie sieci LAN. Na przykład można użyć głównej sieci Wi-Fi dla pracowników firmy i sieci Wi-Fi dla gości, aby dołączyć do gości spotkania.

Połączenie za pomocą Wand C lub Wand H- Wand z jednym przyciskiem "Touch to Go" zapewniają natychmiastowe połączenie bez potrzeby korzystania z oddzielnych aplikacji. Prezentuj wideo z urządzeń z wyjściem USB-C za pomocą Wand C, a dla urządzeń z wyjściem USB-A i HDMI użyj Wand H.

Potężne funkcje prezentacji- funkcja "Touch to Show" umożliwia podłączenie bezprzewodowych kluczy sprzętowych Wand poprzez naciśnięcie przycisku na górze Wand, aby łatwo połączyć się ze spotkaniem lub prezentacją. Haptyczne sprzężenie zwrotne potwierdza działanie. Dzięki różnym dostępnym trybom prezentacji w wielu widokach, można wyświetlać w następujący sposób

Funkcja moderatora- zapewnia, że spotkania mogą być kontrolowane przez organizatora spotkania bezpośrednio z głównego wyświetlacza lub z wbudowanego graficznego interfejsu użytkownika. Funkcja Touch Back umożliwia prezenterowi nawigację po źródle od strony wyświetlacza, pozwalając na kontrolę dowolnego podłączonego laptopa/urządzenia mobilnego. Prezenter może dodawać adnotacje do obrazu ekranu/używać go jako tablicy, a obraz z adnotacjami/zrzut ekranu można następnie wysłać z powrotem do dowolnego podłączonego urządzenia źródłowego.

Bezpieczeństwo- Najlepsze w swojej klasie bezpieczeństwo danych, z podwójną siecią i wysokim standardem szyfrowania zapewnia, że sieć pozostaje bezpieczna, jednocześnie umożliwiając gościom dołączenie do spotkania BYOD.

Internetowy graficzny interfejs użytkownika- Wbudowany internetowy graficzny interfejs użytkownika pozwala kontrolować wszystkie funkcje i cechy Wizard 4U, ułatwiając początkową konfigurację, a także wprowadzanie zmian "w locie".

Kontrola CEC- Wizard 4U można skonfigurować tak, aby Wizard 4U kontrolował zasilanie wyświetlacza lub aby wyświetlacz kontrolował zasilanie Wizarda.

PoE- Wizard 4U może być zasilany przez PoE lub zewnętrzny zasilacz.

Kompatybilność z wideokonferencjami- Kompatybilny z popularnymi platformami VC, takimi jak Teams, Zoom, Webex itp.

30 innych produktów w tej samej kategorii: