Szafka na tablety Aver TabSync - darmowa przesyłka

Cena: 8 373,17 zł

Aver TabSync to mobilna szafka do ładowania i przechowywania tabletów oraz laptopów do 13,3". Dodatkowo została wyposażona w funkcję jednoczesnej synchronizacji za pomocą komputera oraz opr. Aver. Już nie będzie trzeba instalować lub usuwać aplikacji na każdym urządzeniu z osobna. Aver pozwoli na jednoczesne wykonanie tej operacji na 32 urządzeniach. Koszt szafki to dodatkowe 300 zł/tablet.

Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Szafka na tablety Aver TabSync

Tablety obecnie zagościły w wielu dziedzinach naszego życia, a pojawienie się wielu nowych modeli z różnych półek cenowych sprawia, że liczba tabletów wzrasta lawinowo. Rosnąca popularność tworzy jednak nowy problem – jak poradzić sobie w sytuacji, gdy kilka osób jednocześnie wyczerpało akumulatory i chce je doładować?

Wyjściem naprzeciw takim potrzebom jest AVer TabSync. Ta mobilna szafka multimedialna umożliwia nie tylko bezpieczne przechowywanie tabletów, ale również jednoczesne ładowanie, a w przypadku iPadów - jednoczesną synchronizację z iTunes dla 32 urządzeń! Szafka bezproblemowo współpracuje z wieloma rodzajami tabletów, opartymi o systemy Android lub Windows, umożliwiając synchroniczne ładowanie do 32 różnych tabletów jednocześnie. Każdy z 32 slotów posiada port USB dzięki czemu ładowanie odbywa się za pomocą kabelka USB, który znajduje się w zestawie z tabletem.

- 32 sloty na tablety
- wskaźnik etapu ładowania lub synchronizacji dla każdego tabletu (dioda LED)
- dwie wbudowane szufladki (np. na laptopa lub kable)
- trzy wbudowane gniazdka zasilania
- wbudowana kieszeń na punkt dostępu bezprzewodowego (np. router Wi-Fi)
- wbudowane porty RJ45
- zamykane drzwiczki z możliwością schowania drzwiczek 
- rozmiar slotu na tablet: 24 x 272 x 292 mm
- rozmiar wózka: 820 x 930 x 550 mm
- blokowane kółka
- wygodne rączki ułatwiające przemieszczanie
- specjalna antypoślizgowa górna powierzchnia 
- zasilanie: - wejście: AC 100V~240V, 50/60Hz, 12A, wyjście: DC 5V, 2,1A na USB
- waga: 73 kg
- gwarancja 5 lat na wózek, 2 lata na elektronikę

 

TabSync to idealne rozwiązanie dla edukacji w której obecność tabletów jest coraz bardziej widoczna. Zarówno w przypadku gdy szkoła zaopatruje uczniów w tablety, a także w przypadku gdy uczniowie przynoszą do szkoły własne tablety. Rozwiązanie AVer pozwala ładować jednocześnie tablety różnego rozmiaru, z różnym systemem operacyjnym, od różnych producentów. Wiele problemów - jedno rozwiązanie!

Produkty powiązane

5 innych produktów w tej samej kategorii: