Tablica kredowa lakierowana z nadrukiem w kratkę 170x100

Tablica kredowa zielona o wysokiej jakości powierzchni lakierowanej ze stałym nadrukiem w kratkę.

Tablica zamknięta w ramę aluminiową wykończona trwałymi narożnikami. Tablice produkowane na zamówienie - czas oczekiwania około 10 dni roboczych.


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Powierzchnia zielona lekko chropowata. Jest to najczęściej spotykany rodzaj powierzchni zielonej, spełnia wszelkie wymogi jakich oczekuje odbiorca. Na wierzchu powłoka akrylowo-poliestrowa o grubości 25 mikronów, utwardzana w temperaturze 275 °C.  Bardzo trwała i odporna na zarysowania. Wykonana na ocynkowanej blasze, magnetyczna.  Piszemy po niej kredą każdego rodzaju. Producentem jest polska huta.    

Rama wykonana z ceownika aluminiowego w kolorze naturalnym, wykończona bezpiecznymi narożnikami z tworzywa. Cała konstrukcja usztywniona wypełnieniem w postaci jednolitej płyty.  

Rynienka wykonana jest ze specjalnego kształtownika aluminiowego w kolorze naturalnym. Jej długość odpowiada długości tablicy. 

Tablica przeznaczona jest do samodzielnego montażu na ścianie wg załączonej instrukcji. W komplecie znajduje się: tablica, rynna, zestaw kołków i śrub do mocowania. Tablicę można wieszać w pozycji poziomej i pionowej.  

Wymiary gabarytowe  
długość 1715 mm  
szerokość 1010 mm  
waga 23 kg

Gwarancja: 2 lata na produkt, 10 lat na powierzchnię lakierowaną

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

7 innych produktów w tej samej kategorii: