Tablica bezramowa

Cena: 403,91 zł

Tablice bezramowe - cienka lekka modułowa konstrukcja. 

Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Dzięki tablicom bezramowym każda przestrzeń lub ściana może stać się powierzchnią do pisania i wyrażania swojej kreatywności, a także wydajną przestrzenią do prezentacji podczas spotkań.

Łatwość i korzyści związane z transportem, instalacją i używaniem tablic bezramowych zrewolucjonizuje świat biznesu dla profesjonalistów i dla dostawców materiałów i sprzętu biurowego.

To produkt oferujący nieskończone możliwości. Kompaktowe, modułowe i lekkie rozwiązanie. Ergonomiczne i ekonomiczne. Tablice mogą być składane i montowane przez jedną osobę, niezależnie od ostatecznej formy ich ułożenia na ścianie.

Ogromnym atutem jest brak zewnętrznych elementów konstrukcyjnych. Jest to jedyna modułowa tablica na rynku, która pozwala na kompozycje od standardowych rozmiarów do całych „ścian”. Dzięki możliwości montażu modułowego możemy uzyskać dowolny rozmiar – od 70 cm do dowolnej długości, wysokości i położenia.

Idealne wykończenie, powierzchnia magnetyczna. Tablicę wykonano z arkusza blachy o grubości 0,7 mm. Przy całkowitej grubości 10 mm (razem z półką na akcesoria) jest ona najcieńszą i najbardziej kompaktową tablicą na rynku.
Dzięki temu, że został wykonany z jednego kawałka, produkt jest praktycznie niezniszczalny.

Tablice bezramowe to również najbardziej ekonomiczne rozwiązanie na rynku ze względu na oszczędności w kosztach transportu, przechowywania i instalacji.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: