Vivitek DH763Z-UST - projektor laserowy UST

Zapraszamy po nowe modele projektorów krótkoogniskowych

Najnowsze laserowy projektor ultra krótkoogniskowe marki Vivitek DH763Z-UST wyświetla obraz o przekątnej od 80” do 150” z odległości nie większej niż 42 cm. Urządzenia z laserowym źródłem światła polecane są do obiektów użyteczności publicznej takich jak muzea oraz do zastosowań w edukacji.


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Najnowsze laserowy projektor ultra krótkoogniskowe marki Vivitek DH763Z-UST wyświetla obraz o przekątnej od 80” do 150” z odległości nie większej niż 42 cm. Urządzenia z laserowym źródłem światła polecane są do obiektów użyteczności publicznej takich jak muzea oraz do zastosowań w edukacji. Tego typu urządzenia sprawdzą się wszędzie tam gdzie potrzebny jest projektor, który trzeba zainstalować w niedużej odległości od ekranu.

Zasadniczym atutem projektorów laserowych jest również długa żywotność źródła światła, która sięga 20 000 godzin. Łatwo to przeliczyć na lata użytkowania, a także porównać do urządzeń z tradycyjną lampą, których żywotność to około 6000 godzin. 

Vivitek DH763Z-UST

Rozdzielczość: 1280x800 (WXGA)
Jasność: 3.500 ANSI lumenów 
Kontrast: 12000:1
Współczynnik odległości: 0.24:1
HDMI x2
Waga: 10,5 kg  

 

Oba projektory są wyposażone w uszczelniony silnik optyczny i bardzo dobry system wentylacji co minimalizuje problemy z pyłem i kurzem przekładając się na lata bezawaryjnego i bezobsługowego działania. Połączenie technologii DLP® i BrilliantColor™ gwarantuje obraz wysokiej jakości zapewniając optymalny poziom czerni oraz żywe kolory. Szeroka gama opcji łączności obejmuje HDMI (x2), S-Video, Composite Video, wejście Audio-In (RCA), wejście Audio-In (Mini-Jack) Out (Mini-Jack). Projektory są gotowe do integracji, monitorowania i zarządzania przez sieć (RJ45). Oba modele oferują pełną obsługę funkcji 3D. Każdy z nich ma wbudowany głośnik o mocy 10W. Funkcje zabezpieczające przed kradzie realizuje gniazdo Kensington® i klawiatura blokująca PIN. Dzięki gniazdu Kensington® można zabezpieczyć urządzenie przed kradzieżą, a przed nieautoryzowanym użyciem uchroni możliwość ustawienia hasła dostępu.