Vivitek D759USTi

Zapraszamy po nowe modele PROJEKTORÓW INTERAKTYWNYCH

Projektor interaktywny z rozdzielczością FullHD.


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Projektor krótkoogniskowy 
Technologia DLP® 
Rozdzielczość FullHD (1.920 x 1.080) 
Jasność 3.500 ANSI Lumenów 
Kontrast 10.000:1 
Waga 5 kg 
Technologia 3D Ready 
Funkcja interaktywna


Model D759USTi jest uzupełnieniem produktów Vivitek o model ultrakrótkoogniskowy z wbudowaną funkcją interaktywną.

Vivitek D759USTi posiada jasność wynoszącą aż 3.500 ANSI lumenów oraz kontrast 10000:1 zapewniając wysoką jakość obrazu bez względu na rodzaj i oświetlenie pomieszczenia.

Wbudowany w projektor sensor pozwala zaaranżować  niemal każdą powierzchnię w narzędzie do interaktywnej prezentacji. W zestawie dostarczone są dwa wskaźniki IR. Dzięki temu w cenie projektora otrzymujemy w pełni funkcjonalne rozwianie dotykowe, mogące z powodzeniem zastąpić tablicę interaktywną.

100” obraz z odległości zaledwie 45 cm w rozdzielczości FullHD pozwoli wyświetlić bardzo szczegółowe i wyraźne obrazy. Niska odległość projekcyjna redukuje cień rzucany przez osobę prezentującą. Rozwiązanie idealnie nadaje się do niewielkich pomieszczeń, w których nie chcemy jednak rezygnować z najlepszej jakości obrazu widocznego dla wszystkich uczestników lekcji czy spotkania. 
Projektor D759USTi można rozbudować o dedykowaną kurtynkę laserową dzięki której możemy zrezygnować z aktywnych wskaźników – uzyskując tym samym powierzchnię interaktywną obsługiwaną palcem! Jednoczesna obsługa 4 punktów dotyku pozwala na jednoczesną pracę kilku osób.