Monitor interaktywny 65" IIYAMA TE6568MIS-B1AG

Monitor interaktywny bez VAT mogą zakupić jedynie placówki oświatowe.

Monitor interaktywny IIYAMA TE6568MIS-B1AG posiada na swoim pokładzie system Android z zainstalowaną programem interaktywnym EasiNote. Dodatkowo matryca przemysłowa o rozdzielczości 4k opartą w technologi IPS umożliwia pracę nawet praca 24/7.


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Technologia dotykowa - Infrared

Technologia ta nie opiera się na dodatkowej nakładce na ekran, lub specjalnym podłożu ukrytym pod nim i dlatego fizyczne "zużycie" funckji dotykowej jest praktycznie niemożliwe. Technologia infrared zapewnia doskonałą jakość obrazu. Ponieważ ekran jest wolny od na(pod)kładek funkcja dotykowa nie wpływa w żaden sposób na specyfikację wyświetlacza.

Technologia dotykowa - Infrared

4K

Rozdzielczość UHD (3840x2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.

4K

IPS

Technologia IPS gwarantuje wyższy kontrast, lepsze odwzorowanie barw i większe kąty widzenia niż najbardziej popularna technologia TN. Obraz będzie wyglądał dobrze niezależnie od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy.

IPS

24/7

Monitor przystosowany jest do pracy 24 godziny na dobę.

24/7

Powłoka antyrefleksyjna

Powłoka antyrefleksyjna niemal całkowicie eliminuje problem załamywania się światła na powierzchni ekranu i dodatkowo zabezpiecza go przed zabrudzeniami i zarysowaniami.

Powłoka antyrefleksyjna

EasiNote

Zintegrowane oprogramowanie EasiNote umożliwia wprowadzanie notatek na plikach otworzonych bezpośrednio z nośnika USB podłączonego do ekranu lub wewnętrznej pamięci samego wyświetlacza.

EasiNote