Tablica interaktywna uBoard ( Mobilna przystawka + tablica suchościeralna magnetyczna)

Tablica interaktywna 2x3 iBoard 83'' 180x123 cm. (z nową przystawką uBoard)

Moduł wykorzystuje technologię podczerwieni. W jego skład wchodzi elektroniczne pióro oraz przystawka interaktywna. Dodatkowo produkt posiada dożywotnią gwarancję na powierzchnię ceramiczną.

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Tablica o powierzchni suchościeralno-magnetycznej ze specjalną powierzchnią 2x3 Multisurface o wymiarach 180 x 124 cm. Tył tablicy wzmocniony blachą ocynkowaną. Rama z profilu aluminiowego, przez którą przepuszczony jest kabel USB łączący urządzenie interaktywne uBoard z komputerem.
Tablica w połączeniu z przystawką interaktywną uBoard tworzy interaktywny system do prezentacji. Urządzenie jest wyposażone w magnesy, które pozwalają łatwo umieścić je na tablicy. Dzięki zamontowaniu urządzenia na tablicy i po podłączeniu do komputera wszystko co piszesz na tablicy, może automatycznie zostać zapisane w twoim komputerze, wydrukowane, lub wysłane przy pomocy Internetu do szerokiego grona zdalnych uczestników prezentacji. Po odłączeniu urządzenia tablica może służyć jako wysokiej jakości tablica do pisania, ekran projekcyjny oraz flipchart. Możliwość dokupienia mobilnego stojaka!

W skład zestawu wchodzi Tablica ceramiczna suchościeralna i magnetyczna + przystawka interaktywna uBoard w zestawia z piórem elektronicznym.

Produkty powiązane