EDIBA Interaktywna PREMIUM

Oprogramowanie Ediba interaktywna Premium zawiera pakiet 4 zestawów ćwiczeń -300 interaktywnych zadań -20 dodatkowych ćwiczeń co miesiąc


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Ediba Polska – lider na rynku wydawniczym tworzący treści przydatne nauczycielom w ich pracy – wkracza w obszar rozwoju treści cyfrowych dając początek Edibie Interaktywnej.

Ediba Interaktywna to odpowiedź na potrzebę ciągłego rozwoju kadry pedagogicznej łącząca w sobie skutki badań i rozwój w środowisku nauczania multimedialnego. Ediba Interaktywna proponuje nowe rozwiązanie dla polskich szkół i przedszkoli zgodne z najbardziej zaawansowaną technologią dostępną dla edukacji.

Ediba Interaktywna jest nowym narzędziem pracy nauczycieli stworzonym w oparciu doświadczenie zbierane przez lata pracy nad czasopismami „Nauczycielka Przedszkola”, „Nauczycielka Szkoły Podstawowej”, „Edukacja specjalna” i „The Teacher’s Magazine”.

Ediba Interaktywna jest oprogramowaniem idealnie nadającym się do użycia z tablicą interaktywną. W skład programu wchodzą ćwiczenia, gry i zabawy edukacyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym oraz pakiet ćwiczeń dla szkół specjalnych. Początkowo do dyspozycji nauczyciela jest około 280 ćwiczeń podzielonych na różne kategorie. Baza ćwiczeń poszerzana jest o około 20 ćwiczeń miesięcznie w miesiącach szkolnych.

Licencja roczna na jedno stanowisko (pakiet „Premium”) zawiera oprogramowanie: Przedszkole + Szkoła Podstawowa + Angielski + Edukacja Specjalna.


Ediba – z pasją do edukacji.