Tablica DualBoard 1279 + projektor Nec M260XS + Aparat Olympus

Zestaw interaktywny dla wymagających z tablica interaktywną Interwrite 1279 oraz projektorem szerokokątnym NEC m260XS w komplecie z uchwytem ściennym. Prezentowany zestaw multimedialny daje pełną swobotę podczas prezentowania różnego todzaju treść, eliminuje uciążliwy efekt cienia i oślepiania przez lampę projektora.


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Przedstawiamy promocyjny zestaw interaktywny złożony z tablicy interaktywnej elektromagnetycznej Interwrite 1279 oraz projektora krótkoogniskowego Nec M260XS wraz z uchwytem ściennym. Dodatkowo do zakupu w naszej firmie jako gratis dodajemy aparat cyfrowy Olympus VG-150.

1. Najważniejsze funkcje tablicy:

Tablica Interwrite Dualboard 1279 posiada możliwość pisania przez 2 osoby jednocześnie za pomocą 2 elektronicznych pisaków. Umożliwia zaprogramowanie skrótów nadrukowanych na tablicę do najczęściej używanych fukcji. Tablica była tworzona przez specjalistów kładzących szczególny nacisk na bezpieczeństwo i wygodę prac, dlatego też wyróżnia się wytrzymałością, trwałością i stabilnością konstrukcji z której została zbudowana. Powierzchnia robocza jest odporna na uszkodzenia, dodatkowo służy jako tablica suchościeralna do pisaków na bazie wodnej.

Dokładna specyfikacja samej tablicy znajduję się TUTAJ

 

2. Najważniejsze funkcje projektora 

 Nec M260XS to dedykowany projektor do obsługi tablic interaktywnych. Zastosowana technologia krótkiego rzutu daje możliwość wyświetlania obrazu 80 " z odległości niecałego metra. Sam projektor montowany jest na ścianie nad tablicą co sprawia, że prowadzący nie jest oślepiany przez lampę projektora oraz dodatkowo nie tworzy cienia rzucanego na tablicę. Projektor Sony posiada wysokie parametry takie jak:

- rodzielczość XGA ( 1024x768 )

- jasność 2600 ANSI Lumenów

- kontrast 2000:1

- technologia 3LCD

- Żywotność lampy 5000/6000 godzin (tryb normalny/ekonomiczny)

- specjalna gwarancja dla edukacji - 3 lata na projektor i lampę z limitem 2000 godzin.

- w zestawie uchwyt ścienny.

 

Dodatkowo w prezencie otrzymasz:

Pomocnik nauczyciala " Zrób To Sam", Multimedialny Atlas Historyczny, Darmowy transport