Tablica DuaBoard 1279 + projektor Sony VPL-SX535 +Gratis aparat Sony

Zestaw interaktywny dla wymagających z tablica interaktywną Interwrite 1279 oraz projektorem ultra szerokokątnym Sony VPL-SX535 w komplecie z dedykowanym uchwytem ściennym. Prezentowany zestaw multimedialny daje pełną swobotę podczas prezentowania różnego todzaju treść eliminując uciążliwy efekt cienia i oślepiania przez lampę projektora.


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Przedstawiamy promocyjny zestaw interaktywny złożony z tablicy interaktywnej elektromagnetycznej Interwrite 1279 oraz projektora ultrakrótkoogniskowego Sony VPL-SX535 wraz z dedykowanym uchwytem. Dodatkowo do zakupu w naszej firmie jako gratis dodajemy aparat cyfrowy Sony S5600.

1. Najważniejsze funkcje tablicy:

Tablica Interwrite Dualboard 1279 posiada możliwość pisania przez 2 osoby jednocześnie za pomocą 2 elektronicznych pisaków. Umożliwia zaprogramowanie skrótów nadrukowanych na tablicę do najczęściej używanych fukcji. Tablica była tworzona przez specjalistów kładzących szczególny nacisk na bezpieczeństwo i wygodę prac, dlatego też wyróżnia się wytrzymałością, trwałością i stabilnością konstrukcji z której została zbudowana. Powierzchnia robocza jest odporna na uszkodzenia, dodatkowo służy jako tablica suchościeralna do pisaków na bazie wodnej.

Dokładna specyfikacja samej tablicy znajduję się TUTAJ

 

2. Najważniejsze funkcje projektora 

 Sony VPL-SX535 to dedykowany projektor do obsługi tablic interaktywnych. Zastosowana technologia ultra krótkiego rzutu daje możliwość wyświetlania obrazu 80 " z odległości kilku centymetrów. Sam projektor montowany jest na ścianie nad tablicą co sprawia, że prowadzący nie jest oślepiany przez lampę projektora oraz dodatkowo nie tworzy cienia rzucanego na tablicę. Projektor Sony posiada wysokie parametry takie jak:

- rodzielczość XGA ( 1024x768 )

- jasność 3000 ANSI Lumenów

- kontrast 2500:1

- technologia 3LCD

- Żywotność lampy 3000/4500/6000 godzin (tryb normalny, ekonomiczny, Smart ECO)

- 5-cio letnia gwrarancja dla edukacji standardowa 3 lata.

- w zestawie uchwyt ścienny.

 

Dodatkowo w prezencie otrzymasz:

Pomocnik nauczyciala " Zrób To Sam", Multimedialny Atlas Historyczny, Darmowy transport

 

Produkty powiązane