Projektor Optoma EX610ST

Projektor Optoma EX610ST


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

EX610ST 
Projekcja 3D nawet w najmniejszych pomieszczeniach dzięki EX610ST

  • Idealny do klas i sal konferencyjnych
  • XGA - 3000 ANSI lumenów
  • Łatwa instalacja i brak odblasków - obiektyw krótkiego rzutu
  • Funkcje sieciowe i brak konieczności dodatkowych głośników 

EX610ST - projektor 3D krótkiego rzutu został zaprojektowany by wyświetlać, jasne, nasycone, krystalicznie czyste obrazu w środowisku edukacyjnym i biznesowym.

Idealny do instalacji z tablicami interaktywnymi sprawia, że nauczanie i biznes posiadają odpowiednie narzędzia do współpracy i prowadzenia pokazów bez cieni na ekranie.

EX610ST posiada szerokie możliwości podłączeń, mocne 10W głośniki stereo i sterowanie przez RJ45, aby moniotorować i zarządzać projektorami w sieci.

Przyjazny środowisku EX610ST posiada funkcje oszczędzania energii włącznie z trybem czuwania <1W, oszczędzając Twój czas i pieniądze. Długa żywotność lampy 4000h w połączeniu z naszymi unikalnymi gwarancjami odnośnie jakości kolorów i obrazu zapewnia długotrwałą, bezproblemową projekcję.

Idealny do nauczania
Więcej miejsca w klasie dla nauczycieli i uczniów. Nauczyciel może stać blisko interaktywnej tablicy bez zagrożenia, że wiązka światła z projektora będzie razić go w oczy. Zmotywuj i zainspiruj swoich uczniów trójwymiarowymi lekcjami biologii, matematyki, geografii i innymi.Zmotywuj i zainspiruj swoich uczniów trójwymiarowymi lekcjami biologii, matematyki, geografii i innymi.

Oszczędność pieniędzy
DLP® zapewnia niższe koszty eksploatacji, krystalicznie czyste obrazy i lepszą niezawodność w porównaniu do innych technologii. Łatwy monitoring. Darmowe oprogramowanie sieciowe umożliwia kontrolę ustawień projektora i monitoring przez sieć (LAN) z PC/laptopa. Bezpieczny Kensington™ Lock, blokada antykradzieżowa i zabezpieczenie hasłem odstraszają złodziei chroniąc jednocześnie przed nieautoryzowanym użyciem. Blokada panelu zapobiega nieuprawnionej zmianie ustawień i umożliwia sterowanie projektorem jedynie za pomocą pilota.

Obiektyw krótkiego rzutu
EX610ST może wyświetlać imponujący obraz o 60-calowej przekątnej już z odległości 77cm. Wolnostojący lub zainstalowany na ścianie EX610ST eliminuje cienie na ekranie i pozawala ci z łatwością prowadzić prezentację.

Wyraźne, ostre obrazy
Lekcje w klasie czy prezentacje w sali konferencyjnej wymagają ostrych, dokładnych obrazów. Ostre jak brzytwa grafiki i krystalicznie czysty tekst to zasługa technologii DarkChip3™ od Texas Instruments. Mocniejsze odcienie bieli, ultra-głęboka czerń obrazów poruszają a tekst jest łatwiejszy do przeczytania.

Sterowanie przez RS232
Szeroka lista komend RS232 sprawia, że EX610ST można w łatwy sposób kontrolować za pomocą dowolnego systemu sterowania. Kompatybilność z AMX – Dynamic Discovery Protocol jest wbudowany w EX610ST. Ta cecha umożliwia łatwą instalację z systemami sterowania AMX.

Podłącz z łatwością
EX610ST można także z łatwością podłączyć do innych urządzeń jak odtwarzacze DVD czy konsole gier. Mocny głośnik 10W wystarcza do zastosowań w klasie lub pokoju konferencyjnym eliminując potrzebę drogich, zewnętrznych głośników. Po prostu podłącz, włącz i wyświetlaj odczuwając emocje wielkiego ekranu.

Crestron RoomView® - sterowanie przez sieć
Oprogramowanie RoomView® oferuje dowolnie konfigurowalny interfejs to zdalnego monitorowania, zarządzania i kontroli każdego urządzenia w każdym pomieszczeniu z dowolnego komputera. Zarządzaj aż 250 projektorami w tym samym czasie (z głównego komputera). Kontroluj i zmieniaj ustawienia projektora za pomocą prostej strony www, włącznie z menu projektora. Podaj adres email, by otrzymywać komunikaty ostrzegawcze. Idealny do dużych instalacji zarówno w środowisku edukacyjnym jak i biznesowym.

Tabela parametryczna
Technologia wyświetlania

Single 0.55” XGA DC3 DMD chip DLP® Technology by Texas Instruments

Rozdzielczość 1024 x 768 (XGA)
Jasność 3000 ANSI Lumenów
Kontrast

3000:1

Obiektyw

F/2.8; f=7.017mm, Fixed Zoom

Minimalna przekątna obrazu 1 m
Maksymalna przekątna obrazu 5 m
Minimalna odległość ekranu 0.5 m
Maksymalna odległość ekranu 2.5 m
Proporcje obrazu 4:3
Ilość kolorów 1,07 mld
Częstotliwość pozioma

15 - 91kHz

Częstotliwość pionowa

25 - 85Hz (120Hz for 3D)

Trwałość lampy 4000 s
Trwałość lampy (ECO) 3000 s
Kompatybilność ze standardami komputerowymi

UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac

Kompatybilność ze standardami wideo

PAL (B, D, G, H, I, M, N, 576i/p), NTSC (M, 4.43/3.58 MHz, 480i/p), SECAM (B, D, G, K, K1, L) HD (1080i, 720p)

Audio Tak
Komunikacja bezprzewodowa Nie
Złącza wejścia / wyjścia

Inputs: PC/Video: HDMI, 2 x 15 Pin D-sub (RGB/YPbPr), S-Video, Composite, 2 x Audio In - Jack/RCA, USB (remote mouse), Mircophone

Outputs: VGA Out, Audio Out - Mini Jack, +12v Trigger

Control: RS232, RJ45

Poziom hałasu

29/31dB (STD/BRIGHT mode)

Pobór mocy 295 W
Akcesoria w zestawie

Lens Cover, AC Power Cord, VGA Cable, Infra Red Remote Control with Batteries, Quick Start Card, CD User Manual, Warranty Card

Wymiary

306 x 243 x 113mm

Waga 3.1 kg