Niszczarka Rexel Auto+ 250 + gratis torba na laptopa Kensington Classic Roller

Oferowany produkt to: niszczarka Rexel Auto+ 250. W cenie torba na laptopa Kensington Classic Roller.


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 point które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 20,00 zł.


Niszczarka Rexel Auto+ 250 to niezwykle wydajna ogólnobiurowa niszczarka dokumentów z automatycznym podajnikiem zaprojektowana tak, aby uprościć niszczenie dokumentów. Dzięki rewolucyjnej technologii automatycznego cięcia Rexel nie trzeba już usuwać zszywek i spinaczy przed zniszczeniem dokumentu. Po prostu załaduj do 250 arkuszy papieru w formacie A4 za jednym razem i pozwól niszczarce Auto+ 250 na wykonanie pracy; może ona w trybie ciągłym niszczyć do 250 arkuszy, oszczędzając Twój cenny czas i pozwalając na kontynuowanie pracy. Tylko kilka arkuszy do zniszczenia? Użyj szczeliny ręcznego podawania, która przyjmuje do 8 arkuszy na raz i może niszczyć karty kredytowe.

Auto+ 250 to niszczarka o średnich standardach bezpieczeństwa (DIN S3), która tnie papier na niemożliwe do odczytania ścinki konfetti (4 x 40 mm) dzięki czemu jest doskonała do niszczenia dokumentów zawierających poufne dane. Ta niszczarka wyposażona jest w wyjmowany 40-litrowy kosz z okienkiem, który mieści do 450 arkuszy pociętego papieru, co oznacza, że rzadziej wymaga opróżniania.

Auto+ 250 to niezwykle cicha niszczarka (mniej niż 60DBA) z najnowszej generacji panelem LCD, który informuje użytkownika o włączeniu niszczarki lub o konieczności ostygnięcia.

Zabezpiecz poufne i ważne informacje przed kradzieżą, niszcząc wszystkie dokumenty domowe lub biznesowe, które mogłyby narazić Ciebie lub firmę w przypadku kradzieży danych. Niszczarka Auto+ 250 została zaprojektowana do automatycznego niszczenia dokumentów bez konieczności ciągłego ładowania papieru. W przeciwieństwie do innych niszczarek z automatycznym podajnikiem nie wymaga się usuwania zszywek i spinaczy, oszczędzając czas, który można wykorzystać na inne zadania. Możesz być pewny, że niszczarka Auto+ 250 to urządzenie niezbędne w każdym biurze domowym, które wymaga bezpiecznego niszczenia niewielkiej ilości dokumentów.

Niszczarka Auto+ 250 o wadze 18.1 kg oraz o wymiarach 710 (Wys.) x 465 (Szer.) x 590 (Gł.) mm wyposażona jest w kółka, aby ułatwić jej przemieszczanie.