Tablica interaktywna CTOUCH 32" LED Clear Glass + oprogramowanie RM Easiteach

Oferujemy Państwu nowoczesną tablicę interaktywną CTOUCH o przekatnej 32" i monitorze dotykowym LED. Prezentowana tablica interaktywna CTOUCH obsługiwana jest po przez dotyk palcem lub wskaźnikiem, została wykonana w technologii optycznej. Oparta na monitorze przemysławym posiada żywotność 50000 godzin.


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Do każdej tablicy interaktywnej LCD CTOUCH oprogramowanie RM Easiteach w języku polskim (licencja na 5 stanowisk) za 1 PLN netto !

Tablica interaktywna LCD CTOUCH to nowy, zupełnie inny wymiar interaktywnych prezentacji i lekcji. Zastosowana technologia optyczna pozwala na szybkie, dokładne i niezwykle proste w obsłudze korzystanie z monitora, jego funkcji i oprogramowań różnych producentów (np. RM Easiteach).

Seria tablic CTOUCH posiada przekątne paneli LCD od 32" do 82" oraz korzysta z różnych technologii podświetlenia zarówno CCFL lubLED. Wysoka rozdzielczość Full HD (1.920 x 1.080) gwarantuje wysoką jakość oglądanego obrazu. Tablice są proste w obsłudze - aby działały wystarczy podłączyć je do zasilania i portu USB w komputerze - nie potrzebne są żadne dodatkowe sterowniki.

Korzystając z systemu Windows 7 (lub nowszego) dostajesz możliwość korzystania z funkcji multitouch oraz obsługi przez kilka osób jednocześnie, które pozwolą na zmianę standardowych lekcji czy prezentacji w pełni interaktywne środowisko pracy.

Tablice mogą działać jak zwykłe monitory - posiadają wiele złącz (w tym 3 porty HDMI), wbudowane głośniki oraz panele "long-life" ożywotności nawet 50.000 godzin.

Produkty powiązane