Tablica interaktywna Panasonic UB-T580-G

Tablica interaktywna Panasonic UB-T580-G

Nowy model multimedialnej tablicy firmy Panasonic z zastosowaną technologią pozycjonowania w podczerwieni. Obsługa ręką lub elektronicznym piórem. Dodatkowo system tablicy wzbogacony jest w funkcję multitouch. W zestawie znajduję się oprogramowanie EasyTeach.

Zapraszamy do składania zapytań o cenę specjalną.


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Tablice elite Panaboard są zaawansowanym narzędziem edukacyjnym, pozwalającym przyciągnąć uwagę uczniów. Sprawiają one, że tworzenie efektywnych, przyciągających wzrok materiałów lekcyjnych jest łatwe oraz promują aktywny, oparty na wizualizacji styl kształcenia, który sprawia, że zajęcia są przyjemnością zarówno dla uczniów, jak i dla nauczyciela. Przez połączenie komputera z dostępem do Internetu z projektorem, można w zajęciach lekcyjnych wykorzystać olbrzymią ilość informacji dostępnych w sieci www lub dowolne programy komputerowe. Panasonic oraz jego tablice elite Panaboard otwierają drzwi do nowego gatunku edukacji wizualnej. Ponadto, oprogramowanie daje użytkownikom dostęp do interaktywnych klawiatury, do 10 stron pracy, zoom obiektu, funkcje rozpoznawania tekstu i wiele więcej inteligentnych funkcji. Oprogramowanie Easiteach (baza 4800 obrazów) - do tworzenia materiałów lekcyjnych. Oprogramowanie to zawiera narzędzia przygotowane przez Panasonic do tworzenia i edycji materiałów edukacyjnych. Bogaty wybór dostępnych funkcji umozliwia praktycznie wszystko, co jest potrzebne do tworzenia kreatywnych materiałów lekcyjnych.

 - Operowana ręką lub elektronicznym piórem.

 - Wstawianie tekstu i obrazów do programów Microsoft Word, Excel, PowerPoint poprzez Panasonic elite Software Panaboard.
 - Odtwarzanie prezentacji z Microsoft PowerPoint. Sterowanie prezentacją elektronicznym piórem. Robienie notatek i zapisywanie na slajdach w Microsoft Powerpoint.
 - Pióro: cztery kolory markera, 3 podkreślenia, funkcja gumki, funkcja myszki, otwarcie menu.
 - Multi Touch Operation: łatwe przenoszenie, skalowanie i obracanie obrazów.
 - Oprogramowanie Easiteach - do tworzenia materiałów lekcyjnych. Oprogramowanie to zawiera narzędzia przygotowane przez Panasonic do tworzenia i edycji materiałów edukacyjnych. Bogaty wybór dostępnych funkcji umożliwia praktycznie wszystko, co jest potrzebne do tworzenia kreatywnych materiałów lekcyjnych.
 - Bardzo odporna powierzchnia tablicy na ścieranie i zarysowania, odporna na plamy z kawy, mleka, itp. Do czyszczenia wystarczy czysta woda lub neutralny detergent. Odporna jest również na  - przebarwienia przy bezpośrednim oświetleniu światłem słonecznym

Podstawa standardowa (cztery wysokości, regulacja tylko w trakcie instalacji, brak możliwości instalacji ramienia pod projektor).
Port USB typ 2.0 A – 1 port (do podłączenia do komputera PC).
Szerokość: 1637,00.
Wysokość: 1352,00.
Głębokość: 74,00.
Waga: 23 kg.

 Produkty powiązane