Projektor Panasonic PT-TW231R - z funkcją tablicy interaktywnej

Prezdstawiamy projektor z wbudowanym modułem pełniący funkcję tablicy interaktywnej. W zestawie znajduje sie oprogramownie wskaźnik i elektroniczny pisak. Zamienia każdą powierzchnię na ekran dotykowy.


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Nowy projektor Panasonic z krótkoogniskowym obiektywem - PT-TW231R, przeznaczony jest do małych sal konferencyjnych i do zastosowań w edukacji. Obraz o przekątnej 80 cali (ok. 203 cm) otrzymujemy umieszczając projektor w odległości zaledwie 86 cm od ekranu. Zwiększa to komfort projekcji – projektor nie oślepia prowadzącego, a obrazu na ekranie nie zasłania cień prowadzącego, wchodzącego podczas prezentacji w strumień światła.

Rozdzielczość WXGA - proporcje obrazu 16:10

Podstawowa rozdzielczość projektora – WXGA (1280 x 800) jest zgodna z coraz popularniejszym, panoramicznym formatem obrazu o proporcjach 16:10. Możliwość wyświetlania obrazu o przekątnej 60-110” (152-280 cm) z niedużej odległości projektora od ekranu oraz duży (±20°) zakres regulacji korekcji zniekształceń trapezowych w pionie (ang. Keystone) powoduje, że projektor ten doskonale sprawdzi się we współpracy z interaktywnymi tablicami w szkołach i przedszkolach. 

Funkcja interaktywna

Projektor Panasonic PT-TW231R posiada wbudowaną kamerę, która w połączeniu ze znajdującym się w zestawie wskaźnikiem pozwala na korzystanie z funkcji interaktywnej. Dzięki temu możemy zmienić dowolną powierzchnię w tablicę interaktywną!

Jasny, doskonały obraz z wielu źródeł

Zastosowanie technologii 3LCD zapewnia uzyskanie doskonałego kolorystycznie obrazu o jasności 2.500 ANSI lumenów i kontraście 500:1. Oznacza to uzyskanie wiernych oryginałowi i dobrze nasyconych kolorów oraz dużej ilości szczegółów zarówno w najjaśniejszych jak i najciemniejszych partiach obrazu. Cyfrowe złącze HDMI i analogowe D-Sub dają użytkownikowi swobodę w podłączaniu różnych urządzeń dostarczających sygnał wizyjny. Wbudowany 10W głośnik zapewnia także możliwość organizowania w pełni multimedialnych prezentacji bez konieczności podłączania dodatkowego sprzętu.

Dodatkowe funkcje

Panasonic PT-TW231R ma wbudowane funkcje umożliwiające monitorowanie pracy i zdalne zarządzanie projektorem poprzez sieć LAN. Funkcja My Logo pozwala rozpoczynać prezentację zawsze od wyświetlenia na ekranie logo lub innego obrazu wybranego przez użytkownika. Zabezpieczenie projektora kodem PIN oraz gniazdo dla zabezpieczeń standardu Kensington (np. linki antykradzieżowe) znakomicie zwiększają bezpieczeństwo wykorzystania projektora w różnych warunkach. Direct Power Off podtrzymuje chłodzenie lampy nawet po nagłym odcięciu zasilania. Każdy prowadzący doceni również fukncje: Freeze, timer prezentacji czy cyfrowy zoom.

PARAMETRY:

Typ projektora Krótkoogniskowy
Technologia 3LCD
Rozdzielczość 1.280 x 800 (WXGA)
Kontrast 500:1
Jasność 2500 ANSI lm
Poziom szumu 29 dB (ECO) / 36 dB (tryb normalny)
Zużycie energii 350W (tryb nomalny) / <1W (Stand-by)
Żywotność źródła światła 3.000h (tryb normalny) / 4.000h (ECO)
Moc/źródło światła 230W
Obiektyw F = 1.8; f = 6.68 mm
Zoom/Focus brak / ręczny
Współczynnik odległości 0.5:1
Odległość od ekranu 0.64 - 1.20 m
Odległość od ekranu dla obrazu 80" 0.86 m
Szerokość obrazu 1.29 - 2.37 m
Przekątna 60" - 110"
Wejścia video Composite
HDMI
S-Video
VGA (2x)
Wyjścia video VGA (z jednego z wejść)
Wejścia audio 2 x mini jack 3.5 mm
2 x RCA (L/R)
Wyjścia audio Mini jack 3.5 mm
Porty komunikacyjne RJ-45
RS232
Wbudowany głośnik 10W mono
Waga 4.7 kg
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 143 x 350 x 381 mm
Wyposażenie standardowe Baterie do pilota
Instrukcja obsługi
Kabel VGA (D-Sub 15)
Kabel zasilający
Pilot
Wskaźniki interaktywne
Wyposażenie opcjonalne Dodatkowa lampa
Gwarancja 3 lata na projektor / 6 miesięcy (max. 500 godzin) na lampę*
Funkcje Auto-Setup
Direct Power Off
Funkcja "Freeze"
Funkcja interaktywna
Kensington Lock
Korekcja Keystone +/- 20° (w pionie)
Menu ekranowe w j. polskim
Sterowanie i zarządzanie przez sieć
Timer prezentacji
Tryb tablicy kolorowej
Zabezpieczenie kodem PIN
* cokolwiek nastąpi pierwsze. Możliwość rozszerzenia gwarancji na lampę do 3 lat (max. 2000h). Wymaga bezpłatnej rejestracji na stronie www.vidis.pl/gwarancja