Projektor interaktywny Benq MW860USTi

Zapraszamy po nowe modele Projektory Interaktywne

Projektor BenQ MW860USTi potrafi wyświetlić duży obraz z bardzo małej odległości. Dodatkowo posiada wbudowany moduł interaktywny który w połączeniu z pisakiem z powodzeniem zastępuję tablicę multimedialną. Obiektyw ultra krótkoogniskowy oraz mocna lampa 3000 Ansi lumenów zapewnia znakomity obraz nawet w nasłonecznionej sali. Projektor posiada 3 lata gwarancji.


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

BenQ MW860USTi to wysokiej jakości projektor wyposażony w technologię Dual QDraw i jednoczesn obsługę 2 piór Dual Pen. MW860USTi doskonale sprawdzi się w zastosowaniach  edukacyjnych. Posiada imponującą jasność 3000 ANSI lumenów, wysoki współczynnik kontrastu 2600:1 i wysoką rozdzielczość WXGA 1280x800. Model ten wspiera również technologie 3D. 

Interaktywne Nauczanie z Wiodącą Technologią BenQ

 

 2-ga Generacja Technologii PointDraw -  Teraz z Nowym Trybem Dual Pen

W ubiegłym roku, BenQ zaoferował Państwu innowacyjne, interaktywne rozwiązanie tablicy bez kłopotów kalibracji systemu, rozwiązanie, które daje nauczycielom możliwości prowadzenia i zapisu lekcji niezależnie od miejsca gdzie stoją. W tym roku, oferuje więcej. Dwie osoby i dwa pióra PointDraw! 2-ga Generacja Technologii PointDraw jest wyposażona w Tryb Dual Pen, tak aby umożliwić interakcyjną współpracę poprzez jednoczesny udział w lekcji - nauczyciel-uczeń. Studenci mogą wnieść swój wkład do lekcji pod pełną kontrolą i wskazówkami nauczyciela. Co więcej, przy zakupie MW860USTi,, dostajesz wsparcie upgradu PointDraw Pen 2.0 i QDraw 2.0 za darmo!

PointDraw Pen 2.0 2-ga generacja pióra PointDraw posiada znacznie krótszy czas reakcji, wspiera interakcję w klasie z odległości do 10m.

 QDraw 2.0 Zaprojektowane do obsługi Trybu - Dual Mode Pen, Interaktywny Program QDraw 2.0 posiada teraz dwa paski narzędzi.

W połączeniu z pierwszym piórem wykryte PointDraw, pasek narzędzi nauczyciela może być dostosowane przez każdego nauczyciela za pomocą "pióra nauczyciela". W połączeniu z drugim piórem wykrytym PointDraw, pasek narzędzi studenta jest umieszczony niżej w niewielkiej odległości łatwo dostępny przez studentów za pomocą "pióra student".

 

 

DLP Link - Projekcja 3D - Maksymalizacja nauki

 

Prawdziwy świat działa w trzech wymiarach - nie jednym, nie dwóch, ale trzech! Ze wsparciem BenQ 3D dla nauczania, nauczyciele mogą w końcu wyrwać się z ograniczeń, które pochodzą z tradycyjnych metod nauczania i zacząć budować zupełnie nowe środowisko nauczania, które najlepiej pasuje do dzisiejszych studentów - bez rozciągania budżetu szkoły! Nauczyciele mogą ilustrować kompleksowe lub abstrakcyjne zagadnienia za pomocą grafiki 3D i w ten sposób zwiekszyć zaangażowanie uczniów na lekcjach takich jak np.biologia.Teraz studenci mogą doświadczyć tych samych niesamowitych efektów 3D jakie oglądają podczas projekcji filmów 3D.

 

 

 

 

Zalety wyświetlania obrazu z krótkiego dystansu

Zero Ograniczeń Miejsca Wyświetlania Obrazu

Wystarczy wyobrazić sobie wolność tej samej jakości projekcji z odległości na pół wymaganej!
Będziesz mieć znacznie większą elastyczność w wyborze miejsca projekcji!
To magia ten krótki rzut!

Zero światła oślepiającego wykładowcę

Krótki rzut odległości projekcji utrzymuje światło z projektora poza bezpośrednim polem dotarcia do oczu wykładowcy, co pozwala zachować skupienie się wyłącznie na widowni.

Zero zakłóceń

Pożegnaj się z cieniami, które często zakłócają Twoją prezentację. Z odległości wyświetlania projekcji tak bliskiej, zarówno Ty jak i Twoi odbiorcy mogą swobodnie przemieszczać się bez obawy wywołania przeszkód między projektorem i ekranem!

Przydatne funkcje dla nauczycieli

Nie Wymaga Kalibracji! W przeciwieństwie do tablic interaktywnych lub innych dostępnych projektorów interaktywnych, ten innowacyjny system projekcji nie wymaga kalibracji i eliminuje kłopoty podłączenia tablicy interaktywnej. Aby system projekcji został uruchomiony -wszystko czego potrzebujesz to kabel USB, projektor MW860USTi, komputer i pióro PointDraw™. To wszystko powinno pomóc Ci zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy przy instalacji systemu.

 

20W Duży głośnik i mikrofon

Wykładając donośnym głosem może być dość niewygodne - zwłaszcza, gdy musisz zrobić, to przez cały dzień! BenQ oferuje idealne rozwiązanie dla średnich i dużych sal lekcyjnych: Dwa 10W - wbudowane głośniki oraz gniazdo mikrofonu. Teraz możesz wykładać głośno i wyraźnie bez wysiłku - nie musisz przy tym mieć przy sobie przenośnego zestawu głośnomówiącego i nosić go z klasy do klasy.

 

 Projekcja panoramiczna WXGA

Zaangażuj Twoją klasę z BenQ WXGA (1280x800) - krótko ogniskową jakość projekcji obrazu! Porównując z projekcją 4:3, projekcja panoramiczna WXGA zwiększa swój obszar wyświetlania ogółem o 30% - czyniąc bardziej efektywnym wykorzystanie miejsca na tablice i pomoce naukowe w klasie. Co więcej, ostrzejsze, wyraźniejsze obrazy i mniej zakłóceń cieniem, sprawią, że na pewno znajdziesz o wiele więcej aktywnych studentów w klasie

 Wiele opcji wyświetlania

Projektory są potężnym narzędziem do tworzenia udanych prezentacji.
Aby zapewnić sprawne prezentacje z Twojej strony, BenQ zintegrował różne funkcje w modelu MW860USTi tak, żeby dopasować wszystko do Twoich potrzeb!

USB Display oferuje wygodę plug-and-play połączenia USB - z automatycznym wykrywaniem rozdzielczości dla wyświetlania najlepszej prezentacji i rozszerzenia wsparcia dla jednoczesnego wyświetlania wielu projekcji.
LAN Display oferuje ekonomiczne rozwiązanie do zarządzania realizacją projektora za pomocą pojedynczego kabla LAN do kontroli i wyświetlania obrazu. Funkcja ta oferuje również jednoczesne 1-8, 4-1 lub częściową opcję wyświetlania projekcji na lepsze zarządzanie zawartością do dyskusji, prezentacji, szkoleń i nauczania w klasie.

Duża wygoda prezentacji

MW860USTi obsługuje wyświetlanie prezentacji na dwa sposoby - z dysku flash USB oraz zdalnego pulpitu. Nauczyciele mogą wykładać z uprzednio zapisanych prezentacji JPEG, JPG, BMP, PNG, GIF i TIFF na dysku flash USB lub zdalnie poprzez dostęp do swojego komputera za pomocą bezprzewodowej myszy i klawiatury za pośrednictwem sieci LAN. Ponieważ nie ma w takim przypadku potrzeby instalacji komputera w każdej klasie, szkoła może zaoszczędzić sporo pieniędzy na utrzymaniu i naprawie komputerów!

Złoty Laur Klienta 2011

W edycji plebiscytu 2011, w kategorii projektory multimedialne BenQ zajął pierwsze miejsce zdobywając tytuł "Złoty Laur Klienta 2011". W głosowaniu konsumentów projektory uzyskały 36% wszystkich głosów, dystansując konkurencję - kolejna marka uzyskała 22% głosów, a kolejne odpowiednio 12, 9 i 8% głosów.

Dbamy o naszą planetę Etykiety ecoFACTS

EcoFACTY powiedzą Ci, jak przyjazne dla środowiska są produkty BenQ! Ciągły rozwój produktów ekologicznych sprawia, że BenQ nie chce być wyłącznie zgodny z eko przepisami, ale także aktywnie chce rozwijać produkty przyjazne dla środowiska! EcoFACTY deklarują największy wysiłek BenQ w sprawie, zastąpienia substancji niebezpiecznych, doboru materiałów, projektowania opakowań oraz projektowania energooszczędnych produktów.

Produkty powiązane