Wyprzedaż! Niszczarka Rexel Mercury RLX20

Niszczarka Rexel Mercury RLX20

Cena: 5 215,95 zł

Niszczarka Rexel Mercury RLX20

Bezpieczeństwo: DIN 3 (ścinki 4x40 mm)
Pojemność kosza: 115l
Tnie do 22 kartek jednocześnie
Szczelina wejściowa: 260 mm
Technologia Mercury - brak zacięć papieru

Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Nowoczesna niszczarka Mercury RLX20 dla dużych biur zapewnia bezpieczeństwo poufnych dokumentów, tnąc je na drobne ścinki konfetti. Technologia czujnikowa Mercury zapobiega zacięciom papieru; niszczy do 20 kartek naraz. Wysuwana rama na worki do recyklingu, mieszczące do 1250 pociętych kartek zapewnia łatwe opróżnianie ścinków.

Duża niszczarka biurowa Rexel Mercury RLX20 to model przeznaczony dla dużych biur zatrudniających 20 lub więcej pracowników, zapewniający poziom bezpieczeństwa S3, co oznacza, że urządzenie tnie papier na całkowicie niemożliwe do odczytania skrawki typu confetti (o rozmiarach 4 x 40 mm) – doskonałe zabezpieczenie ważnych danych.

Wyposażony w rewolucyjną technologię zapobiegania zakleszczeniu papieru Mercury jam free, model RLX20 posiada jasną lampkę kontrolną znajdującą się tuż obok otworu wlotowego papieru, sygnalizującą, że użytkownik usiłuje włożyć zbyt dużo papieru naraz do urządzenia. Czerwona lampka kontrolna oznacza, że należy wyjąć kilka kartek papieru, natomiast zapalenie się lampki zielonej sygnalizuje, że ryzyko zakleszczenia nie istnieje.

Model RLX20 to bardzo cicha niszczarka, która umożliwia niszczenie maksymalnie 22 kartek papieru o gramaturze 70 g/m2 w trybie ciągłym. Niszczy również płyty CD, karty kredytowe, spinacze i zszywacze do papieru. Przeznaczona w szczególności do niszczenia dużej ilości dokumentów, jest wyposażona w wyciąganą ramę o pojemności 115 litrów, przeznaczoną do przechowywania worków plastikowych lub papierowych, które mogą pomieścić maksymalnie 1100 kartek papieru o gramaturze 70 g/m2. Tak duży pojemnik oznacza, że niszczarka nie musi być często opróżniana. Przednie drzwi i wyciągana rama są zaprojektowane w sposób zapewniający, że opróżnianie urządzenia jest niezwykle łatwe. Ponadto urządzenie zatrzymuje się automatycznie, gdy worek jest pełny sygnalizując konieczność opróżnienia. Niszczarka RLX20 automatycznie przełącza się do trybu oszczędzania energii.

Automatyczne smarowanie jest nową funkcją w seriach urządzeń przeznaczonych do obsługi całych działów. Automatyczne smarowanie głowicy tnącej w odpowiednich odstępach czasu zapewnia lepsze działanie i dłuższe użytkowanie niszczarki. Stosuj tylko olej do niszczarek Rexel - kod produktu 1760049


Cechy produktu:

Auto Start-Stop
Cofanie papieru
Technologia mercury
Tnie maksymalnie 22 kartki
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Automatyczne wyłączenie przy zdjętym koszu
Wysokość: 90 cm
Poziom bezpieczeństwa: DIN 3 (ścinki 4x40 mm)
Cięcie: papier, CD, karty kredytowe, zszywki, spinacze biurowe, laminowane dokumenty, folie do rzutników
Pojemność kosza: 115l (do 220 kartek A4)
Gwarancja: 2 lata / 20 lat na noże

30 innych produktów w tej samej kategorii: