Tablice szklane

Uniwersalne rozwiązanie do sal konferencyjnych, pracowni edukacyjnych czy biur. Szklane tablice magnetyczne do pisania są praktycznymi elementami wnętrz, a na ich powierzchnie nanosić można dowolne treści. Idealne do prowadzenia prezentacji, a także przydatne podczas kreatywnej burzy mózgów. Służą też jako dekoracje uzupełniające przestrzeń. Już teraz zachęcamy do sprawdzenia wszystkich wariantów w różnych kolorach i wymiarach.

Tablice szklane 
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Tabliczki szklane do pisania

Dostępne produkty pozwalają stworzyć kreatywną przestrzeń do nauki i prezentowania informacji. Łączą się z różnymi akcesoriami – markerami kredowymi, magnesami czy uchwytami do pisaków. Szklana tablica magnetyczna do pisania ma suchościeralną powierzchnię, która jest łatwa w pielęgnacji. Wykonana ze szkła hartowanego zachowuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Natomiast dokładnie oszlifowane gładkie krawędzie powodują, że można ją użytkować w pełni bezpiecznie.

Wygodny system montażowy sprawia, że z przytwierdzaniem tabliczek poradzi sobie każdy. Warto zdecydować się na ich montaż w systemie modułowym. W tym celu zachęcamy do wyboru kilku wariantów o odpowiednich wymiarach.

Szklane tablice magnetyczne – różne kolory i rozmiary

Oferowane produkty mogą zostać spersonalizowane na wiele sposobów. Tablice informacyjne szklane do pisania o właściwościach magnetycznych dostępne są m.in. w kolorze czarnym, białym, niebieskim i czerwonym. Poszczególne egzemplarze wpisują się w indywidualne preferencje, jak i charakter wnętrza. Pasują do standardowych aranżacji sal edukacyjnych i biur, a także bardziej wysublimowanych pomieszczeń. Co ważne, dzięki zastosowaniu laminatu, barwy zachowują trwałość. Wybrane modele będą zdobić przestrzeń przez długi czas.

Tabliczki szklane dopasują Państwo również do powierzchni ścian. Polecamy warianty o wymiarach 45x45, 60x40, 80x60 lub 120x90 cm. Zapraszamy do sprawdzenia oferty i wyboru praktycznych oraz ozdobnych tablic magnetycznych do pisania do placówek edukacyjnych, firm lub mieszkań.

Kategorie