Tablice szkolne i biurowe

Choć powszechnie kojarzy się je głównie z placówkami oświatowymi, tablice kredowe znajdują szerokie zastosowanie w różnych branżach. Oprócz tego, że są to typowe akcesoria szkolne, wykorzystywane na każdym etapie edukacji, nawet na uczelniach wyższych, to chętnie używa się ich również w biurach i salach konferencyjnych. Tym bardziej że wiele współczesnych tablic wykracza poza swój tradycyjny wygląd i jest dużo funkcjonalniejszych od starszych modeli. Obecnie na rynku dostępne są odmienne warianty, dzięki czemu dopasuje się je do konkretnych oczekiwań. Można je także kupić w naszym sklepie w przystępnej cenie.

Tablice szkolne i biurowe 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 164 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 164 elementów

Jakie rodzaje tablic szkolnych dostępne są w naszej ofercie?

Niegdyś podstawowym elementem wyposażenia każdej sali lekcyjnej była przede wszystkim zielona tablica szkolna. To rozwiązanie do dzisiaj cieszy się dużym zainteresowaniem. Zapisywana kredą stanowi atrakcyjny wizualnie wariant, znakomicie nadający się do sali lekcyjnej. Jej barwa dodatkowo jest przyjazna dla oczu i nie odbija mocno światła. Dzięki temu spisywana treść jest widoczna z wielu kątów i większych odległości. W prezentowanym asortymencie dostępne są zarówno modele o jednolitej powierzchni, jak i z nadrukiem (np. pod postacią siatki, linii czy pięciolinii). Nie zabrakło też tryptyków, które dostarczają jeszcze więcej powierzchni do zapisania.

Z drugiej strony, na zamianę tablic kredowych, oferujemy białe tablice szkolne. Pisze się po nich specjalnymi flamastrami, co ma dodatkowe zalety – są łatwiejsze w utrzymaniu czystości oraz wyeliminowano pył kredowy, powstający przy ścieraniu. Ma to niemałe znaczenie dla osób z alergiami. Dostępne są również modele z nadrukiem, w tym z planerem. Dzięki temu można łatwo, szybko i czytelnie rozplanować harmonogramy obowiązków poszczególnych osób.

Wśród propozycji znajdują się i inne warianty tablic, w tym:

  • szklane,
  • o powierzchni srebrzystej,
  • tekstylne,
  • korkowe,
  • z nadrukiem mapy,
  • kombi (łączące różne powierzchnie).

Poza tym mogą różnić się one także pod względem montażu i konfiguracji. Dostarczamy zarówno tablice moderacyjne, obrotowe, jak i w systemie kolumnowym. Do wyboru są też dwa rodzaje powierzchni – niemagnetyczna i magnetyczna, pozwalająca podczepiać magnesami dodatkowe materiały, uatrakcyjniające prezentację czy ułatwiające nauczanie. Każdy model ma również kilka wariantów rozmiarowych, co pozwala dopasować jego gabaryty do wielkości sali czy ściany, na której będzie zamontowany.

Tak szeroki wybór sprawia, że każdy Klient znajdzie w naszej ofercie tablice kredowe spełniające nawet najwyższe oczekiwania. Modele szkolne z pewnością sprawią, że lekcja będzie bardziej efektywna, a te przeznaczone do pomieszczeń biznesowych, pomogą łatwiej zaprezentować plany lub spisać wnioski ze spotkania.

Dlaczego warto wybrać nasze tablice szkolne?

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom dostęp do produktów najwyższej jakości. Dlatego każda tablica szkolna, jak i przeznaczona do biura, pochodzi od renomowanych firm, specjalizujących się w produkcji tego typu akcesoriów. Wierzymy, że dzięki obszernemu asortymentowi, każdy, kto potrzebuje takiego elementu wyposażenia szkół, uniwersytetów czy pomieszczeń biznesowych, znajdzie pasujący model do konkretnych potrzeb. Proponowane tablice kredowe są nie tylko trwałe, ale i estetyczne – mogą być oprawione zarówno w ramę aluminiową, jak i drewnianą. To sprawia, że perfekcyjnie dopasuje się je do każdego wnętrza, niezależnie, czy utrzymane jest w nowoczesnej, czy bardziej tradycyjnej aranżacji.

W prezentowanej ofercie dostępne są nie tylko tablice szkolne, ale i wszelkie niezbędne akcesoria. Proponujemy m.in. mazaki do tablic białych, wycieraki magnetyczne, przymiary tablicowe, jak i wiele innych elementów, ułatwiających pracę przy tablicach. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem. Zapewniamy znakomity stosunek ceny do jakości sprzedawanych produktów. Bezpieczna dostawa! W razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu z obsługą sklepu.

Kategorie