Tablice moderacyjne

Tablice moderacyjne 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów

Tablice moderacyjne

Firmy i instytucje w trakcie swojej działalności często organizują różnego rodzaju spotkania, w których trakcie konieczna jest ekspozycja dużej ilości materiałów papierowych na niewielkiej powierzchni. Mogą to być wystawy zdjęć konkursowych, rysunków młodzieży szkolnej, czy też prac pisemnych. W takiej sytuacji doskonale sprawdzi się tablica moderacyjna, która zaprojektowano z myślą o tego typu potrzebach. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo urozmaicony wybór modeli, które z pewnością okażą się niezastąpione!

W asortymencie zebraliśmy doskonałej jakości tablice moderacyjne, których stelaż wykonano z dobrego gatunkowo aluminium. Materiał ten doskonale sprawdza się w przypadku ścianek wolnostojących. Jest niezwykle lekki, przez co można łatwo przestawić konstrukcje na inne miejsce. Z drugiej strony jest również odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz wahania temperatur. W każdym produkcie wykorzystano solidny stelaż, zapewniający stabilność konstrukcji. Nóżki zaopatrzono w gumowe końcówki, uniemożliwiające zarysowanie podłogi.

Aktualna oferta sklepu obejmuje kilka rodzajów tablic moderacyjnych, różniących się rodzajem podłoża. Dużą popularnością cieszą się modele korkowe oraz tekstylne, dające nieskończone możliwości adaptacyjne. Do tego typu powłoki można łatwo przyczepić kartki papieru czy zdjęcia z pomocą pinezek. Na uwagę zasługują też produkty z lakierowaną powierzchnią magnetyczną. Zaletą tego wariantu jest brak ewentualnych dziur po pinezkach, jakie mogą wystąpić w wersji korkowej czy tekstylnej. 

Każda tablica moderacyjna prezentuje się bardzo estetycznie i nowocześnie. Produkt oferujemy w wersji jedno- lub kilkuskrzydłowej. Druga opcja doskonale sprawdzi się również jako ścianka, oddzielająca poszczególne strefy na otwartej przestrzeni. W przypadku wyboru modelu z powłoką tekstylną istnieje możliwość samodzielnego określenia kolorystyki z naszej bogatej palety barw. Zachęcamy również do zakupu dodatkowych akcesoriów, które ułatwią korzystanie z produktu. 

Kategorie