Tablice korkowe

Oferta naszego sklepu obfituje w różnego rodzaju tablice, które różnią się zastosowaniem, wielkością oraz wykończeniem. To doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje przestrzeni do przypięcia notatek, numerów telefonów lub planu lekcji. Tablice korkowe to także doskonałym planerem oraz idealnym miejscem dla rozpiski domowych obowiązków. Doskonale sprawdzi się nie tylko w biurze, ale również w domu! Możemy je umieścić w każdym innym miejscu, gdzie dysponujemy kawałkiem prostej powierzchni. Nie musimy dysponować dużą powierzchnią ściany. Oferujemy bardzo praktyczne tablice korkowe, pozwalające na umieszczanie różnego typu materiałów. Mogą one nawet zastąpić tradycyjne ramki do zdjęć. Nasze tablice korkowe dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach, a wykonane są z najwyższej jakości korka. Biała tablica korkowa i wiele innych tablic korkowych.

Tablice korkowe 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów

Jakie zalety mają oferowane tablice korkowe?

Dzięki wygodnemu rozwiązaniu, jakim jest taki panel korkowy, bez problemu przypniesz wszystkie notatki, które sporządzasz w ciągu dnia. Można je przypiąć w widocznym miejscu za pomocą szpilek. To wygodny i elegancki sposób na zagospodarowanie przestrzeni, ułatwiający zapamiętywanie istotnych informacji. Poszczególne modele występują w różnych kolorach, nie tylko naturalnym, ale również białym lub czarnym. Dzięki takiej różnorodności doskonale wkomponują się one w każdą przestrzeń biurową i domową. Świetnie sprawdzą się także w pokoju Twojego dziecka – będzie ono mogło przyczepić do nich plan lekcji, laurkę lub listę zadań do wykonania.

Biała tablica korkowa to świetny element wyposażenia wnętrz o neutralnych, łagodnych kolorach. Dzięki delikatnej estetyce nie będzie ona wyróżniała się na tle ściany, jej wygląd w żaden sposób nie zaburzy spójnego wyglądu całego pomieszczenia. Z kolei czarna tablica korkowa to znakomity sposób na dodanie praktycznego wymiaru nowoczesnym wnętrzom. Barwiony korek zachowuje swoje wszystkie właściwości i pozwoli na zawieszenie zdjęć, przepisów kulinarnych lub wszystkiego, co może być dla Ciebie istotne.

Czarna czy biała tablica korkowa?

Takie rozwiązanie to nie tylko miejsce, gdzie przechowasz ważne informacje niezbędne w Twojej pracy. To także dobre narzędzie dla każdego, kto chce dać upust swojej kreatywności! Dzięki białej tablicy korkowej możesz stworzyć kolaż z rodzinnych zdjęć, który po odpowiednim skomponowaniu będzie estetycznie kontrastował z jasnym tłem. Analogicznie wygląda kwestia pracy z czarnym wariantem – jego ciemny kolor będzie świetnym uzupełnieniem np. stron z magazynów modowych czy barwnych przepisów kulinarnych.
Panele takie mogą być wykończone drewnem, płytą MDF lub eleganckim aluminium. Z pewnością w naszym sklepie znajdziesz coś dla siebie!

Kategorie