Monitory instalacyjne

Istnieje wiele sposobów na ciekawe przedstawienie oferty firmy. Jednym ze skuteczniejszych jest odtwarzanie reklam w formie atrakcyjnych filmów lub obrazów, za pomocą odpowiedniego wyświetlacza. Niestety zwykły telewizor nie sprawdzi się zbyt dobrze w tej roli. Standardowe urządzenia tego typu nie powinny pracować przez wiele godzin z rzędu, jest to szkodliwe dla ich podzespołów. Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie monitor instalacyjny, który stworzono właśnie z myślą o nieustannej pracy. 

W sklepie internetowym Tanietablice.pl przygotowaliśmy dla Państwa duży wybór urządzeń do wyświetlania reklam czy innych materiałów wizualnych. Na pierwszy rzut oka wyglądają one jak standardowe telewizory. Posiadają jednak znacznie węższe ramy, przez co obraz prezentuje się jeszcze ciekawiej. Monitory instalacyjne można zawiesić na ścianie w reprezentacyjnym pomieszczeniu, gdzie będą stanowić rozrywkę dla Klientów, jednocześnie podnoszącą atrakcyjność wnętrza. 

Monitory instalacyjne 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 61 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 61 elementów

Monitory i ekrany reklamowe, instalacyjne

Oferowane przez nas urządzenia mają bardzo wiele zastosowań. Doskonale sprawdzą się w każdym biurze podróży do wyświetlania zdjęć z najciekawszych miejsc. Można je wykorzystać w poczekalni w firmie o dowolnym profilu, gdzie umilą oczekiwanie Klientom i zachęcą ich do skorzystania z konkretnej oferty. Monitor instalacyjny warto wykorzystać w dowolnym sklepie stacjonarnym, np. do reklamowania towarów promocyjnych czy luksusowych. Ekrany nadają się nie tylko do wnętrz komercyjnych, ale też do placówek medycznych, edukacyjnych czy kulturalnych.

W naszym asortymencie proponujemy wyłącznie monitory instalacyjne od najlepszych producentów, takich jak Toshiba, Sony, LG czy Samsung. Dzięki temu możemy zapewnić ich bezawaryjną pracę nawet po zakończeniu gwarancji. Oferujemy ekrany w wielu wersjach, zarówno zwykłe, horyzontalne, jak i wertykalne czy panoramiczne. Cena podstawowego modelu jest podobna, jak w przypadku standardowego telewizora, dlatego z nami Państwo na pewno nie zapłacą! Wszystkie urządzenia zaopatrzone są w wejście HDMI, USB, Minijack stereo itp. 

Monitory i ekrany wielkoformatowe – jak wybrać odpowiedni model?

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo ekrany i monitory wielkoformatowe, informacyjne i reklamowe, różniące się od siebie szeregiem parametrów. Jak wybrać odpowiedni sprzęt? Przede wszystkim należy określić, czego się potrzebuje. Produkt zostanie przeznaczony do warunków zewnętrznych czy zewnętrznych? Ma służyć przekazywaniu informacji czy kreacji marketingowych? Odpowiedzi na powyższe pytania pozwolą zmniejszyć obszar poszukiwań.

Jeśli matryca będzie podatna na światło dzienne, warto zdecydować się na ekran lub monitor o większym parametrze jasności podawanym w cd/m². Tyczy się to wariantów wielkoformatowych, reklamowych i informacyjnych stosowanych na zewnątrz. Wówczas trzeba pamiętać o jakości obudów odpornych na działanie skrajnych temperatur. Rozdzielczość, czas pracy – to kolejne aspekty, które należy uwzględnić.

Jeśli chcą Państwo wybrać model dopasowany do własnych potrzeb, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy idealne rozwiązanie.

Kategorie