O firmie

interbis%20tanietablice.jpg

Firma Interbis powstała z połączenia pasji do nowoczesnych technologii oraz zamiłowania do nauczania i edukacji. Wspólna wizja sprawiła, że w 2011 roku stworzyliśmy firmę rodzinną zajmującą się wdrażaniem sprzętu audiowizualnego i nowoczesnych pomocy dydaktycznych w szkołach i placówkach edukacyjnych. Na przestrzeni lat naszymi odbiorcami stali się również klienci biznesowi oraz indywidualni.

Zaufanie jakim nas Państwo obdarzyliście przyczyniło się do tego, że rozwijamy się coraz prężnej, ciągle poszerzając asortyment oraz oferowane usługi.

W pracy stawiamy na elastyczność, dlatego też oprócz zakupów w naszym sklepie internetowym: www.tanietablice.pl, oferujemy możliwość wcześniejszego sprawdzenia sprzętu w siedzibie naszej firmy, szkolenia produktowe dla klientów oraz kompletny montaż towarów. W niektórych przypadkach akceptujemy wypożyczenie sprzętu przed zakupem, w celu sprawdzenia jego funkcjonalności.

Nasz zespół zawsze stara się dobrać odpowiednie produkty, biorąc pod uwagę oczekiwania i potrzeby przyszłych użytkowników, a wszystko po to, aby każdy KLIENT czuł się w pełni usatysfakcjonowany.

Zaangażowanie z jakim nasz zespół podchodzi do swojej pracy sprawiło, że w 2018 roku otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii: „Największa skuteczność w realizacji projektów handlowych” od producenta monitorów interaktywnych Avtek.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Realizacje i montaże

Galeria naszych realizacji montażowych. Specjalizujemy się w montażach projektorów, ekranów projekcyjnych. Bez problemu jesteśmy w stanie zamontować (na ścianie lub na stojaku mobilnym) i skonfigurować monitory interaktywne oraz tablice interaktywne. Montaż podłóg interaktywnych to dla nas również nic skomplikowanego. Poniżej efekty naszych prac. 
Podłoga interaktywna FunFloor Zestaw interaktywny - tablica myBoard Samsung flip - monitor interaktywny i flipchart Nasze stoisko na targach edukacji w Poznaniu
Zestaw interaktywny. Tablica interaktywna Qomo i projektor  ultra krótkoogniskowy na mobilnym stojaku z regulacją.
Monitor interaktywny w sali obrad. Pracownia językowa
Monitory interaktywne Avtek na mobilnych statywach. Warszawa 2019

Kategorie