Tablice interaktywne dla dzieci i nie tylko

Przekazywanie wiedzy w trakcie lekcji, zebrania czy wykładu będzie znacznie bardziej efektywne z pomocą tablicy interaktywnej, która będzie współpracować z komputerem lub projektorem multimedialnym. Za pomocą tablicy można obsługiwać dowolny program w komputerze. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo zaopatrzyć się w praktyczne urządzenia multimedialne, pochodzące od najlepszych producentów na rynku, m.in. Qomo, Avtek, Newline, Turning Technologies, Interwrite, Promethean, Iqboard czy Myboard. Oferta skierowana jest do placówek edukacyjnych, instytucji szkoleniowych czy firm z wielu branż. Inwestycja w prezentowane akcesoria elektroniczne to najlepszy sposób na skuteczne przekazywanie informacji. Zajęcia prowadzone z tablicą interaktywną są skuteczniejsze i ciekawsze.

Tablice interaktywne dla dzieci i nie tylko 
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Tablica interaktywna, multimedialna, elektroniczna

W najnowszej ofercie przygotowaliśmy wiele interesujących rodzajów tablic, które mogą być przydatne w Państwa firmie lub placówce. Na potrzeby dzieci i młodzieży szkolnej polecamy zwłaszcza modele dotykowe, które są najlepszym wyborem dla najmłodszych użytkowników. Na szczególną uwagę zasługują multimedialne urządzenia elektryczne, które bez problemu można podpiąć do tabletu czy laptopa. W przypadku ograniczonego budżetu możemy zaproponować interaktywne modele elektromagnetyczne, mające doskonały współczynnik jakości do ceny. 

Tablica interaktywna dla szkół

Nowoczesna tablica interaktywna jest niezwykle przydatnym narzędziem edukacyjnym dla dzieci. Przekazywanie wiedzy młodzieży szkolnej to duże wyzwanie dla nauczycieli. Wykorzystanie urządzeń multimedialnych to najlepszy sposób na zwiększenie efektywności nauki. Dzięki naszym akcesoriom każde dziecko będzie chętniej uczestniczyć w lekcji, co przełoży się bezpośrednio na stopień przyswojenia omawianego materiału. Jednak niekoniecznie musi to być zaawansowana tablica elektroniczna. W przypadku mniejszego budżetu polecamy modele magnetyczne, które można zakupić już od 2 tysięcy złotych. Produkt sprzedawany jest w zestawie z pisakami i niezbędnymi akcesoriami. 

Tablica multimedialna

W sklepie Tanietablice.pl dostępna jest również rozbudowana oferta multimedialna. Nowoczesne urządzenia elektryczne to doskonałe połączenie projektora z flipchartem. Wiele modeli widocznych w naszym katalogu umożliwia błyskawiczne podpięcie pod laptopa w celu wyświetlenia gotowej prezentacji. Dodatkowo tablice interaktywne umożliwiają nanoszenie informacji na bieżąco, co jest szczególnie przydatne w przypadku ewentualnych poprawek. Dużą popularnością w naszym sklepie cieszą się sprzęty dotykowe, w których wykorzystano nowoczesną technologię optyczną lub podczerwieni. 

Tablica elektroniczna

W aktualnym asortymencie tablic interaktywnych sklepu znajdą Państwo również modele z najwyższej półki. Tablice elektroniczne zaopatrzone w praktyczne funkcje, to gwarancja wydajności i niezawodności w każdej sytuacji. Narzędzia sprawdzą się w pracy z dziećmi i dorosłymi, chętnie korzystają z nich placówki szkoleniowe, centra kongresowe czy korporacje. Na szczególną uwagę zasługuje model Interwrite DualBoard, który oferujemy w bardzo konkurencyjnej cenie. Produkt multimedialny sprzedajemy w zestawie z kompletem akcesoriów, dlatego będzie od razu gotowy do pracy! W razie problemu z wyborem urządzenia elektronicznego zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. 

Kategorie