Tablice interaktywne dotykowe

Dynamiczne ćwiczenia potrafią zachęcić do aktywnego uczestnictwa w lekcjach i zmotywować do nauki. Warto więc korzystać z tablic interaktywnych dotykowych. Przeznaczone dla szkół oraz przedszkoli, umożliwiają odtwarzanie materiałów dydaktycznych, a także przeprowadzanie angażujących symulacji. W tym celu zachęcamy do sprawdzenia oraz wyboru wielofunkcyjnych urządzeń, które przygotowaliśmy w asortymencie naszego sklepu.

Tablice interaktywne dotykowe 
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Wygoda i atrakcyjność nauki dzięki dotykowym tablicom interaktywnym

Proponujemy szereg modeli w standardzie Plug & Play. Działają tuż po podłączeniu do projektora lub komputera. Tablice interaktywne dotykowe wykorzystują oprogramowanie umożliwiające rejestrowanie wideo, importowanie multimediów czy też tworzenie rysunków. Przeznaczone są do prezentowania materiałów edukacyjnych, a także bieżącego edytowania treści podczas zajęć. Idealne do każdej pracowni przedmiotowej, świetlicy lub biblioteki.

Dzięki funkcji multi-touch przy urządzeniu może pracować większa liczba osób, co zwiększa zaangażowanie w prowadzone zajęcia. Tablice interaktywne dotykowe służą jednocześnie jako standardowe odpowiedniki do pisania i kreślenia przy pomocy markerów. Wszystko to sprawia, że mają Państwo do czynienia z wszechstronnymi narzędziami do codziennej nauki.

Tablice interaktywne – gwarancja długiej przydatności

Oferowane produkty mają ceramiczne powierzchnie, które wyróżniają się wytrzymałością na zarysowania. Urządzenia są więc przeznaczone do długotrwałego użytkowania. W zależności od modelu umożliwiamy wybór podstawowej lub rozszerzonej gwarancji na określony czas. Wszystkie z nich zawierają w zestawie oprogramowanie oraz niezbędne akcesoria – kable USB, elementy do montażu na ścianie oraz pisaki. Polecamy też dobór kompatybilnych projektorów dostępnych w naszym sklepie.

Już teraz zachęcamy do zakupu dotykowych tablic interaktywnych na potrzeby edukacji. W razie wątpliwości służymy pomocą przy wyborze właściwych modeli odpowiadających indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom.

Kategorie