Monitory interaktywne 55" cali

Sposób na kreatywne prowadzenie zajęć lekcyjnych lub konferencji? Warto postawić na rozwiązania, które pozwalają na interakcję z prezentowanymi informacjami. Taką możliwość dają monitory interaktywne. Polecamy m.in. modele 55" cali. Urządzenia takich producentów jak Avtek lub iiyama to propozycja dla placówek oświatowych, a także firm. Już teraz zachęcamy Państwa do zapoznania się ze wszystkimi modelami.

Monitory interaktywne 55" cali 
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Monitory interaktywne 55" cali dla edukacji

Czym wyróżniają się oferowane produkty? Każdy monitor interaktywny 55" cali stworzony z myślą o użytkowaniu m.in. w środowisku szkolnym ma profesjonalny panel LCD, który zapewnia szeroki kąt widzenia. Dzięki rozdzielczości 4K/UHD gwarantuje wysoką jakość wyświetlanego obrazu. Natomiast dotykowy ekran to przede wszystkim płynniejsza obsługa, co ma znaczenie podczas pracy w grupie.

Uwagę zwracają też detale, takie jak obudowy. Urządzenia marki Iiyama oraz Avtek zostały wyposażone w osłony, które wpisują się w nowoczesny charakter sal dydaktycznych i konferencyjnych. Jednocześnie odpowiednio chronią znajdujące się w ich wnętrzu komponenty.

Praca z różnym oprogramowaniem

Ważnym elementem proponowanych sprzętów jest oprogramowanie. Monitory interaktywne 55" cali korzystają z systemu Android. Dzięki temu, że wykorzystują moduł OPS, można również pracować z Microsoft Windows. Użytkownicy obsłużą dowolne aplikacje, w tym pakiet MS Office, a także inne programy przydatne w edukacji. Zachęcamy więc do wyboru modeli odpowiadających indywidualnym potrzebom.

Kategorie