Polityczna mapa świata 1:20mln 200x122cm

Polityczna mapa świata

skala - 1:20 000 000 

wymiary - 200x122cm 

rama anodowana z plastikowymi narożnikami

rok wydania: 2013


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

srednieERGRGAERGEWRG.jpgsredniemapa_x10_wycinek_2.jpgsredniemapa_x10_wycinek_3.jpgsredniemapa_x10_wycinek_5.jpgsredniemapa_x10_wycinek_1.jpgsredniemapa_x10_wycinek_4.jpg

Mapa Świata polityczna ścienna magnetyczna. Mapa oprawiona w ramę aluminiową anodowaną. Narożniki plastikowe. Możliwość zaznaczania na mapie punktów magnesami lub znacznikami magnetycznymi. Produkt bardzo dobrej jakości, wykonany z najwyższą starannością.

Rok wydania: 2013

Mapa zawiera:

  • nazwy w języku angielskim
  • mapa bardzo czytelna z ciekawie dobranymi kolorami. Idealnie pasuje jako wystrój wnętrz.

Mapa zabezpieczona folią, do wyboru:

  • Błysk - możliwość pisania markerami suchościeralnymi (wersja standardowa)
  • Mat - nie odbijająca światła, brak możliwości pisania (pisanie i zmazywanie po matowej foli powoduje jej wyświecanie wyglądające jak tłusta plama, ponadto nie wszystkie pisaki da się zmazać).

Pozostałe informacje:

  • w komplecie zestaw montażowy wraz z instrukcją
  • gwarancja 2 lata

Mapa zapakowana w folię i skrzynię z drewna, co dobrze chroni towar podczas transportu.

Zastosowanie:
Logistyka – możliwość zaznaczenia punktów w których  znajdują się samochody firmowe. Do tego celu posłużą kolorowe znaczniki magnetyczne dobrane odpowiednio do rodzaju pojazdu. Mape można synchronizować z planerem, w którego rubrykach umieszcza się ważne informacje dotyczące np. ładowności, miejsca docelowego, nazwiska kierowcy.

Biuro – łatwo wyznaczyć trasę do nowego kontrahenta. Estetyczne wykonanie i modny design sprawia, że biuro z mapą magnetyczną wygląda bardzo profesjonalnie.

1 inny produkt w tej samej kategorii: