Lumens VC-G50

Kamery PTZ (ang. Pan/Tilt/Zoom) pozwalające na zdalne sterowanie przez użytkownika to uniwersalne urządzenia, które służą m.in. do nagrywania spotkań w salach konferencyjnych, obrad, sesji czy wykładów odbywających się w salach plenarnych. Co więcej kamery PTZ pozwalają na przeprowadzanie transmisji na żywo, a także mogą posłużyć jako idealne rozszerzenie zestawów do wideokonferencji.


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Lumens VC-G50

Lumens™ VC-G50 HD (PTZ) to kamera wyposażona w profesjonalną matrycę 1/2.8” pozwalającą uzyskać płynny obraz w rozdzielczości FullHD przy 60kl./s. Duży zakres zoomu optycznego (20x), ustawienia balansu bieli i ekspozycji dostarczają wyraźny obraz nawet w przypadku słabo oświetlonych scen lub w sytuacjach gdy dużych różnic pomiędzy najjaśniejszymi i najciemniejszymi partiami obrazu. Kamera zapewnia szerokie pole widzenia, a dzięki wydajnemu silnikowi także szybkie i ciche ustawienie pozycji. Złącza 3G-SDI, DVI, Component, i C-Video pozwalają nie tylko na równoczesne ich wykorzystanie, ale także zapewniają najwyższą możliwą jakość jaką możemy uzyskać w urządzeniu wyświetlającym.   Model VC-G50 jest kompatybilny z niemal każdym urządzeniem wyświetlającym. 100 predefiniowanych zestawów ustawień oraz zdalne sterowanie pozwolą osiągnąć efektywną pracę i efektowne rezultaty.  Model VC-G50 pozwala na uzyskanie czystego i żywego obraz bez żadnych zniekształceń. Idealnie nadaje się do nagrywania wykładów i wystąpień, wideokonferencji oraz systemów ochrony.

 

  • Sygnał wyjściowy FullHD 1080p, 60 klatek na sekundę<t0/><t1/>
  • Wysoka prędkość: 60 klatek na sekundę
  • Do 100 predefiniowanych ustawień zapewni prostotę użytkowania w każdych warunkach
  • 240-krotny zoom (20x zoom optyczny oraz 12x zoom cyfrowy zoom)
  • SDI, DVI, Components i C-Video mogące pracować równocześnie
  • Prędkość obrotu i pochyłu: 300 stopni / sekundę
  • Zakres obrotu od -170° do +170°. Zakres pochyłu od 90° do -30°
  • Szybka reakcja, idealny obraz bez rozmycia szybka, powtarzalna i cicha praca pozycjonowania dostarczają rezultaty wysokiej jakości
  • Współpraca z wieloma systemami wideokonferencji oraz nagrywania

 

Jakość obrazu - VC-G50 jest wyposażona w profesjonalną matrycę 1/2.8 cala przetwarzającej obraz w sygnał FullHD 1080p.

Szeroki zakres obrotu, pochyłu i zoomu - Wydajny silnik pozwala na kontrolowanie ustawienia kamery w szerokim zakresie (Obrót od -170° do +170° w poziomie; pochył od -30° do +90°), szybko sprawnie i precyzyjnie.

Wsparcie wielu standardów sygnału - VC-G50 pozwala na zmianę formatu wyjściowego na NTSC/PAL, SD, Full HD, dzięki czemu jest kompatybilny z większością urządzeń wyświetlających.

Interface 3G-SDI - VC-G50 wspiera standard 3G-SDI umożliwiający transmisję nieskompresowanego cyfrowego sygnału video bez żadnych opóźnień na dystansie do 150 metrów.

Obrót obrazu - Wbudowane funkcje obrotu i odbicia obrazu umożliwiają wiele opcji instalacji.

Prosta obsługa - Pilot zdalnego sterowania pozwala na łatwe kontrolowanie pozycji kamery oraz innych ustawień.

100 predefiniowanych ustawień oraz zdalne sterowanie pozwolą osiągnąć efektywną pracę i efektowne rezultaty.

Sterowanie przez RS-232/422 - Ustawienia kamery (pozycja i funkcje) mogą być kontrolowane zdalnie dzięki szybkim interfejsom RS-232/422.