Zestaw startowy do tablic suchościeralnych

Cena: 64,23 zł

Zestaw startowy do tablic suchościeralnych

płyn 125 ml,
markery 4 kolory,
gąbka magnetyczna,
uchwyt na markery,
magnesy f 20 mm 12 szt

Akcesoria do tablic - ZESTAW NA START
1. Płyn 125 ml
Płyn  do regularnego czyszczenia tablic suchościeralno-magnetycznych z powierzchnią lakierowaną lub ceramiczną. Usuwa pozostałości tuszu bez pozostawiania smug. Konserwuje i zabezpiecza powierzchnię tablic poprawiając ich właściwości suchościeralne. Produkt biodegradowalny, przyjazny dla środowiska. Praktyczny rozpylacz ułatwia aplikację. Pojemność 125 ml.

2. Markery kpl. 4 szt.
Markery suchościeralne. Markery dedykowane do tablic o powierzchniach suchościeralnych - lakierowanych, ceramicznych, szklanych. Tusz o delikatnym zapachu na bazie alkoholu w kolorach czarnym, czerwonym, niebieskim lub zielonym. Okrągła końcówka o grubości linii 2-3 mm. Intensywne kolory. Zestaw zwiera 4 kolory.

3. Gąbka magnetyczna
Gąbka do czyszczenia tablic suchościeralno - magnetycznych z wbudowanym wewnątrz magnesem, dzięki któremu gąbka jest zawsze pod ręką. Poręczny piankowy uchwyt o ergonomicznym kształcie gwarantuje komfort użytkowania, a miękka filcowa warstwa czyszcząca zapewnia dokładne czyszczenie.

4. Uchwyt na markery
Uchwyt do markerów do tablic suchościeralnych magnetycznych. Wydzielone 4 przegródki na markery. Magnetyczne paski z tyłu umożliwiają bezinwazyjny montaż na tablicy - markery są zawsze pod ręką. Zapewnia właściwe przechowywanie markerów w pozycji poziomej. Praktyczny i poręczny - zajmuje niewiele miejsca. Wykonany z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Polecany do tablic magnetycznych.

5. Magnesy 12 szt., f20 mm
Magnesy do tablic. Zestaw okrągłych magnesów do tablic i innych powierzchni magnetycznych. Plastikowa obudowa nadaje magnesom estetyki. Doskonałe wsparcie podczas prezentacji informacji i grafik. W zestawie 12 szt. o średnicy 20 mm, opakowanie blistrowe.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: