AUDAC IMEO2/B 3.1 profesjonalny trójdrożny soundbar

Cena: 1 356,10 zł

  • Moc: 60W RMS
  • Pasmo przenoszenia: 40 Hz - 20 kHz
  • Bluetooth
  • Wejścia: 3.5 mm Jack, Coaxial S/PDIF, HDMI ARC, USB, SPDIF
  • Kolor: Czarny

Soundbar IMEO2 charakteryzuje się smukłą i elegancką konstrukcją. Posiada wszelkie wymagane funkcje audio dla rozszerzenia systemu AV o imponujący dźwięk, nie sprawiając problemów przy instalacji. Nadaje się on perfekcyjnie do sal lekcyjnych a także do średniej wielkości sal szkoleniowych i konferencyjnych gdzie może być zintegrowany z monitorami, tablicami interaktywnymi czy projektorami.

 

IMEO2 składa się z dwóch głośników wysokotonowych, dwóch głośników średniotonowych oraz dwóch głośników niskotonowych o łącznej mocy 60 W RMS. Wzmacniacz klasy D połączony z przetwarzaniem DSP WaveSelect oferuję krystalicznie czystą reprodukcję dźwięku ze świetną jakością tonów niskich. Wybór zdefiniowanych konfiguracji DSP umożliwia optymalizację dźwięku dla zastosowań takich jak prezentacje, filmy czy odtwarzanie muzyki.

 

Różnorodność wejść jak niesymetryczne wejście liniowe, HDMI (ARC) czy SPDIF (optyczne oraz koncentryczne ) zapewnia wysoką kompatybilność z wieloma źródłami przy połączeniu przewodowym, a komunikacja po Bluetooth zapewnia możliwość połącznia bezprzewodowego. W przypadku systemów audio, w których występuje więcej niż jedno urządzenie IMEO2, istnieje możliwość nadania unikalnych nazw dla poszczególnych urządzeń, w celu łatwiejszej identyfikacji. Typowe zastosowanie dla IMEO2 to: hotele, sale konferencyjne, szkoły itp. Funkcja trybu hotelowego w oprogramowaniu umożliwia rozwiązanie dla tych zastosowań. Zastosowana została również dodatkowa funkcja oprogramowania umożliwiająca zdefiniowanie konkretnego źródła wybudzania z trybu czuwania, pozwalając IMEO2 na włączanie z tym samym źródłem wejścia, bez względu na źródło wybrane przed wyłączeniem urządzenia. Dodatkowo interfejs USB zapewnia możliwość podłączenia pamięci zewnętrznej.

 

Fizyczne przyciski znajdujące się na urządzeniu pozwalają na wybór wejścia oraz zmianę poziomu głośności. Istnieje możliwość zablokowania wyboru wejścia oraz poziomu głośności, co może okazać się bardzo przydatne w środowiskach hotelowych czy edukacyjnych.

 

Razem z IMEO2 załączany jest pilot, który pozwala na: zmianę wejścia, zarządzanie poziomem głośności oraz wybór konfiguracji EQ. Urządzenie dodatkowo posiada mocowania naścienne umożliwiające wygodny montaż na ścianie. IMEO2 jest tak stworzony, aby można było go zamocować w różnorodnych pozycjach nad czy pod wyświetlaczem.

 

Funkcja automatycznego trybu uśpienia zapewnia, że IMEO2 automatycznie przechodzi w tryb oszczędzania energii, dzięki temu energia nie jest marnowana, a IMEO2 jest gotowy do użycia w każdym momencie.
Specyfikacje

Ciśnienie akustyczne (Max. W/1m)

90 dB

Poziom zniekształceń harmonicznych THD+N (@ 1 kHz)

1%

Wersja Bluetooth

V4.2

moc wyjściowa klasy 2

Obsługa

Pilot (IR)

przyciski wyboru wejścia / głośności (panel boczny)

Moc

2 x 15 W

1 x 30 W

Pasmo przenoszenia ( 3 dB)

40 Hz - 20 kHz

Głośniki

Wysokotonowe

2 x 1.5

Średniotonowe

2 x 2

Niskotonowe

2 x 2.5

Pobór mocy

30 W

Wejścia

3.5 mm Jack (niesymetryczny)

Coaxial S/PDIF wejście cyfrowe

HDMI ARC

USB

Wejście optyczne (SPDIF)

Pobór mocy w trybie czuwania

0.5 W

Waga

3.6 kg

Wymiary

1000 x 60.8 x 111.3 mm (W x H x D) (Bez mocowania)

1000 x 60.8 x 134.8 mm (W x H x D) (Z mocowaniem)

Kolor

Czarny

Montaż

Mocowanie naścienne

Maskownica głośników

Stalowa siatka

Materiał obudowy

ABS

Akcesoria w zestawie

Kabel zasilający

Mocowanie naścienne

Pilot (IR)

kabel jack 3.5 mm (1 m)

przedłużacz jack 3.5 mm (0.15 m)

adapter kątowy HDMI 90

Prezentacja AUDAC IMEO2/B 3.1

30 innych produktów w tej samej kategorii: