Tablica obrotowa lakierowana magnetyczna 150x100

Cena: 1 261,00 zł

W ofercie firmy znajduje się tablica obrotowa lakierowana magnetyczna o wymiarach 150x100 cm. Tablica jest dwustronna, ma obrotowy układ jezdny oraz blokadę kół. W zestawie znajdują się uchwyty do bloku, półka na markery, elementy mocujące

Zastosowanie: Idealna do zastosowań w salach szkoleniowych, konferencyjnych lub wykładowych, czyli wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości montowania jej na stałe, a musi być w łatwy sposób przemieszczana.

Dwustronna biała tablica suchościeralna obrotowa o powierzchni lakierowanej posiadająca właściwości magnetyczne. Nowy aluminiowy profil w kolorze srebrnym nadaje tablicy nowoczesny i oryginalny wygląd. Rama wykończona jest eleganckimi, popielatymi narożnikami. Solidna konstrukcja zapewnia stabilność produktu. Tablica obraca się wokół poziomej osi o 360°. Istnieje możliwość zablokowania jej w dowolnej pozycji, przy użyciu pokrętła bocznego w kolorze grafitowym. Podstawa jezdna wyposażona w kółka z systemem blokującym, ułatwiające przemieszczanie się tablicy w dowolne miejsce.

W zestawie 2 uniwersalne uchwyty AS139 do zawieszenia bloku, półka na markery, elementy mocujące.

rys. techn. - wymiary

 Wymiary AxB [cm]KompletWaga [kg]Dostawa
  150 x 100 1 21,3 2

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

7 innych produktów w tej samej kategorii: